Filmo "Hobitas" kadras

Talentų agentūra darbo skelbimuose įvardijo ilgas liesas galūnes, spuogų randus, veido linijas, trūkstamus kaulus ir dideles akis kaip pageidaujamus bruožus. Turite netiesius dantis, atsikišusias ausis, mažas akis ar „įdomią“ nosį? Tuomet Holivudas jus kviečia.

Naujosios Zelandijos talentų agentūra ieško dalyvių, kurie pasirodytų didelio biudžeto „Žiedų valdovo“ (Lord of the Rings) televizijos adaptacijoje, nes netrukus bus atnaujintas filmavimas, ir ieško skubių paraiškų iš žmonių, kuriuos jie apibūdino kaip „neįprastai atrodančiais“ savo darbo skelbime.

Lyginant su kitais serialais kokybės atžvilgiu šis „Amazon“ kūrinys bus ne menkesnės vertės, nei viduramžių stiliuje sukurtas maginės fantastikos šedevras „Sostų karai“. Nors serialo idėja išliks tokia pati, sunaikinti žiedą, kuris skleidžią blogį, „Amazon“ atskleidžia, kad televizijai skirto serialo įvykiai bus papildyti priešistore.

Tai reiškia, kad J.R.R. Tolkieno pirmame, trijų dalių, romane pavadinimu „Žiedų brolija“ įvykiai turės papildomas priešistorines siužetines linijas.

Agentūros įrašas „Facebook“ Naujosios Zelandijos didžiausiame mieste Oklande, išvardijo veido nudegimus, „ilgai liesas” galūnes, spuogų randus, gilius skruostikaulius, veido linijas, trūkstamus kaulus, dideles akis ir mažus veidus kaip pageidautinus bruožus.

Jame neminimas konkretus vaidmuo ir ankstesnis vaizdas buvo pašalintas, kuriame buvo rodoma policijos nuotraukų asortimentas, kuris iliustravo išvaizdą, kurios agentūra ieško.

Agentė, kuri parašė pranešimą, sakė, kad jai nebuvo leista patvirtinti „Guardian“, kad ji renkasi kandidatus „Žiedų valdovo“ televizijos adaptacijai, kuri turi būti išleista kitais metais per „Amazon Prime”. Tačiau ankstesnė „Facebook” įrašo versija apibūdino ją kaip „pagrindine agente, kuri parenka talentus „Žiedui valdovui”, prie įrašo taip pat buvo #lordoftheringsonprime. („Žiedų valdovas“ per „Amazon Prime“) „Žiedų valdovo“ paminėjimas vėliau buvo ištrintas iš įrašo.

Gamybos procesas televizijos serialui – dėl kurio antrasis sezonas jau buvo užsakytas – buvo atidėtas kovo mėnesį dėl Covid-19 krizės. Gamyba bus tęsiama kitą mėnesį Oklande.

Agentūra „BGT“ teikė papildomus vaidmenis „Žiedų valdovo“ serijoms jau nuo Peter Jackson‘o filmų, kurie buvo filmuojami Naujojoje Zelandijoje 2000-ųjų metų pradžioje.

Tai ne pirmas kartas, kai pritaikant rašytojo Tolkien‘o fantazijos romanus ekrane reikia ieškoti neįprastai atrodančių žmonių. Skelbimas spalio mėnesį kvietė žmones, kurie buvo ypač aukšti (virš 1,95 m), žemi (žemiau 1,5m), dvilyčiai arba plaukuoti.

Ir nors darbas papildomam vaidmeniui gali būti nuobodus ir prastai apmokamas, visada yra Tolkien‘o gerbėjai, kurie sutiks tai padaryti. 2012 metais atranka „Hobito“ (The Hobbit) filmui prie Velingtono buvo uždaryta ir buvo pakviesta policija kai 3000 neįprastai atrodančių žmonių įsiveržė į ją.

Tik tie, kurie turi teisę dirbti Naujojoje Zelandijoje ir gyvena Oklande, turėtų kreiptis dėl naujausių vaidmenų, pranešė agentūra.

Atsakydami į įrašą, daug žmonių juokais pažymėjo savo draugus komentaruose – dauguma iš jų neatitiko išvardytų bruožų.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: