Per Heloviną, lietuviškai dar vadinamą Šmėklinėmis, būna dviejų tipų žmonės: tie, kurie atsiduoda šventimui visapusiškai ir, tie kurie mieliau pabus nuošaliau. Mums žinoma įdomesni pirmieji. Ohajo gyventojas Alanas Perkinsas yra vienas iš tų Helovinų fanatikų, kuris įsitraukia iš peties. Vyriškis praleido 25 dienas kurdamas įmantrų, baisų projektą – milžinišką skeletą, kuris regis veržiasi iš jo namų į lauką.

Perkinso namas buvo paverstas į mielą košmarą. Dvi milžiniškos skeleto rankos atrodo kraupiai siekia tavęs išorėje; viena ranka pagriebia kitą skeletą (beveik keturių metrų aukščio, gautą iš kaimyno). Kitas mažesnis skeletas pavaizduotas lipantis ant stogo, o milžiniškas voras ropojantis per lentas, uždengusias langus.

Parkinsas pirmąją idėją dėkoracija sugalvojo prieš 3 metus. “Prieš kelis metus, aš mačiau medį kyšantį pro stogą, tarsi jie būtų nupirkę per didelę Kalėdų eglę. Maniau, kad tai smagu ir aš norėjau padaryti kažką panašaus Helovinui.” Atskleidžia jis. “Aš pamaniau, ‘Ar nebūtų smagu, jeigu iš mano namo lįstų skeletas?’ Ir nuo tada prasidėjo darbai.” Facebook įraše Perkinsas juokavo, “Namų sandėlis buvo perpildytas milžiniškų skeletų. Taigi aš nusprendžiau juos išleisti į laisvę.”

Įspūdingos skeleto rankos buvo pagamintos iš putplasčio su PVC armatūra atramai (tai Perkinsas apibūdina kaip “skeleto skeletą.”) Padedamas savo dviejų vaikų Perkinsonas pradėjo savo darbą  ir ilgai netrukus jo monstriškas šedevras buvo realybė. “Aš supjausčiau putplastį, suklijavau PVC purškiamomis putomis ir suformavau gabalus.” – aiškina jis. – “Išorė yra padengta klijais ir smėliu, ji yra nepralaidi vandeniui naudojant išorinį sandariklį.” Tačiau tai dar ne viskas, Perkinsas taip pat galvoja sukurti milžinišką kaukolę lendančią iš stogo.

Tai nėra Perkinsui pirmasis Helovinui projektas. Anksčiau jis savo sūnui padarė voratinklio labirintą, natūralaus dydžio LEGO Betmobilį ir net vietinį tiltą pavertė didžiuliu voratinkliu.

Nuo tada, kai Klyvlando vaiduoklių klubo facebook’o grupėje paskelbė savo skeletų apsuptų namų nuotraukas, neįtikėtina Perkinso kūryba tapo virusinė.

Jeigu estate pakankamai drąsus, kad aplankytumėte Perkinso projektą, jo namai yra River Road mieste Olmsted Falls – Pietvakariniame Klyvlando priemestyje, Ohajo valstijoje.

Alanas Perkinsas pastatė šaunų gąsdinantį milžinišką skeletožą, kuris atrodo lyg lenda iš jo namų, kūrinį.

Dvi milžiniškos skeleto rankos atrodo kraupiai siekia aplink viską išorėj; Viena ranka pagriebia kitą skeletą, beveik keturių metrų aukščio.

Įspūdinga rankų darbo skulptūra padaryta iš putplasčio su PVC armatūra atramai.

Vaizdas atrodo daug geriau naktį!

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: