Pexels.com archyvo nuotr.

Tai verslo kontaktų kryptis numeris vienas“, – teigia verslo kelionių organizatoriaus UAB „Autarė“ atstovai, praėjusiais metais suorganizavę daugiau nei 20 kelionių, B2B susitikimų ir seminarų su vietos valdžios atstovais. Šių metų planus kiek pakoregavo pasaulinė pandemija. Tačiau organizatoriai pastebi, kad JAE kryptis dar labiau domina lietuvius, nes šių metų kovą čia buvo oficialiai atidaryta LR ambasada. Kokių verslo susitikimų ir parodų Jungtiniuose Arabų Emyratuose gali tikėtis Lietuvos verslininkai kitais metais?

Keliones į verslo parodas ir susitikimus organizuojantys specialistai tikisi, kad kitąmet įvyks ne viena paroda ar mugė. Renginių užsienyje organizatoriai jau dabar pabrėžia, jog bus laikomasi visų saugos ir higienos reikalavimų, rūpinamasi dalyvių bei lankytojų saugumu. Todėl UAB „Autarė“ kitų metų vasario 20-25 dienomis organizuoja verslo misiją į Dubajų. Kelionės metu planuojami B2B susitikimai su vietos verslo atstovais bei lankomasi didžiausioje maisto pramonės parodoje „GulFood 2021“, kuri tiek lankytojams, tiek dalyviams žada neprilygstamos patirties ir galimybę pasiruošti pokyčiams maisto pramonėje.

Taip pat kitų metų rudenį lietuvių pamėgtas kelionių organizatorius kviečia į dar vieną verslo misiją Dubajuje, kurios pagrindinis tikslas – 2021 m. spalio 01 d. – 2022 m. kovo 31 d. vyksianti pasaulinė paroda „Dubai Expo 2021“. Statybų sektoriaus profesionalai bus kviečiami dalyvauti bei apsilankyti tarptautinėje specializuotoje parodoje „The Big 5 2021“, kuri planuojama kitų metų rugsėjo 12 – 15 dienomis. Tai puiki galimybė verslininkams susipažinti su pasaulinėmis naujovėmis bei užmegzti verslo ryšius, juolab kad Jungtiniai Arabų Emyratai išlieka viena populiariausių verslo kelionių krypčių. 

Verslo kelionių organizatoriai – gerai susipažinę su galimybėmis JAE

Minėti verslo misijų organizatoriai gali drąsiai teigti, kad su šia parodų ir verslo kontaktų kryptimi yra ypač gerai susipažinę. Kasmet į Jungtinius Arabų Emyratus jie organizuoja dešimtis kelionių, verslo susitikimų bei mokymų su vietos valdžios ir verslo atstovais. Specialistai pažįsta daugelį svarbių verslui vietų: su Lietuvos įmonių atstovais lankėsi Technologijų ir Inovacijų parke, valstybinėse Dubajaus institucijose ir kt.

Dar praėjusiai metais įmonės komanda bendravo su, tuo metu besiruošiančia atsidaryti, Lietuvos ambasada Abu Dabyje. Tuomet buvo aptarti planai, pagalbos bei tarpininkavimo galimybės, tiesiant verslo tiltus į šią Lietuvos įmonių siekiamybių eksportui šalį. Ryšiai palaikomi ir dabar.

Numatyti vizitai verslininkams į LR ambasadą Abu Dabyje

Verslininkų vizitai į jau atidarytą Lietuvos ambasadą Abu Dabyje planuojamai ir kitais metais. Štai jau pirmosios minėtos verslo misijos metu, 2021 m. vasario 20-25 dienomis, numatytas susitikimas ambasadoje, kur Lietuvos verslo atstovai turės galimybę išreikšti savo norus bei lūkesčius bendradarbiavimui su Jungtinių Arabų Emyratų verslo institucijomis bei pabendrauti su vietos lietuvių bendruomenės nariais. 

Profesionalų įdirbis suteikia lietuviams dar daugiau galimybių

Vizitų organizatoriai pabrėžia, kad kiekvieną kelionę į Jungtinius Arabų Emyratus lydi kokybė, kruopščiai parinktas viešbutis, patogus bei saugus skrydis, operatyvūs vietiniai pervežimai, verslo susitikimai su vietos įmonėmis, parodos lankymas ir, žinoma, įdomiausios ekskursijos, kultūrinė bei smagi vakarinė programa. Todėl lietuviai verslininkai šią kryptį mėgsta ne tik dėl verslo, bet ir dėl kultūrinių – pažintinių galimybių.

Turėdami profesionalų ryšių užmezgimo įdirbį Jungtiniuose Arabų Emyratuose, UAB „Autarė“ atstovai teigia, kad puikiai žino, kaip viskuo pasirūpinti. Todėl ir ateityje kviečia kartu aplankyti tokias garsias verslo parodas kaip „THE 5 Big“, „Automechanika“, „Gulfood“, „Gitex“, „Beaty Midle East“, „Index“, „PaperWorld“, „Yummex“, „AEEDC Dental Dubai“, „Arab Healt“ ir kt.

„JAE – globalių verslo galimybių šalis. Todėl ši verslo kelionių kryptis yra tokia populiari“, – atskleidžia specialistai.

Užsakymo Nr. KMC2001556

Ši informacija yra portalo klaipėdosžinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į klaipėdosžinios.lt. Parašykite mums adresu info@medijos.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: