Organizatorių archyvo nuotr.

Pasiruošimas vestuvėms reikalauja laiko ir pastangų, tačiau nepaisant didelės gausos rūpesčių, didžioji dalis jų yra laikini ir dažniausiai malonūs. Vestuviniai žiedai yra vienas iš tų atributų, susijusių su vestuvėmis, kuris yra ilgalaikis ir turėtų tarnauti didelę gyvenimo dalį. Vestuvinius žiedus žmonės mūvi kiekvieną dieną, todėl juos reikia pasirinkti labai kruopščiai. Tai galima padaryti žinant vestuvinių žiedų pasirinkimo subtilybes. Todėl šiandien Vestuviniaiziedai.lt pateikia keletą įžvalgų apie tai, kaip reikėtų rinktis vestuvinius žiedus.

Žiedai kasdieniam mūvėjimui

Kalbant apie sužadėtuvių žiedus, reikėtų paminėti, kad jie būna puošnesni, prašmatnesni ir labiau „spindintys“, o vestuviniai žiedai yra kitokie. Vestuvinis žiedas mūvimas visą santuokinį gyvenimą. Norint vestuvinius ir sužadėtuvių žiedus mūvėti kartu, vestuvinis žiedas turi derėti prie sužadėtuvių žiedo. Todėl ieškant tinkamų vestuvinių žiedų, reikia turėti omenyje, kad pasirinktas žiedas tikriausiai bus mūvimas kasdien ir didžiąją gyvenimo dalį! Taigi, pasirinktas vestuvinis žiedas turi būti patogus ir atitikti gyvenimo būdą.

Tauriųjų metalų pasirinkimas

Renkantis vestuvinį žiedą, pradėti nuo vestuvinio žiedo tauriojo metalo yra gera pradžia, nes šiuolaikinėje rinkoje yra tiek daug skirtingų metalų, pasižyminčių skirtingomis savybėmis, kad kartais gali būti sudėtinga apsispręsti. Kiekvienas taurusis metalas turi savų privalumų ir trūkumų. Juos atidžiai įvertinus kur kas lengviau priimti teisingą sprendimą.

Geltonasis auksas

Geltonasis auksas yra labai puikus pasirinkimas tradicinius sprendimus mėgstantiems būsimiems jaunavedžiams. Tačiau svarbu žinoti, kad 22 karatų auksas yra per minkštas, kad tiktų kasdieniam mūvėjimui, todėl ieškant tinkamo vestuvinio žiedo, vertėtų dairytis į vestuvinius žiedus, pagamintus iš 18, 14 arba 9 karatų aukso. Tokiems auksiniams vestuviniams žiedams gaminti naudojami lydiniai su tvirtesniais metalais, todėl jie atitinka kasdieniam žiedo mūvėjimui keliamus reikalavimus.

Baltasis auksas

Iš baltojo aukso pagamintas vestuvinis žiedas gali būti puikus pasirinkimas, jei, pavyzdžiui, sužadėtuvių žiedas yra platininis. Baltojo aukso vestuviniai žiedai dažnai dengiami rodžiu, kad gražiau atrodytų. Bėgant metams tokia žiedo danga nusidėvi, tačiau žiedą galima vėl padengti rodžiu, ir jis atrodys kaip naujas.

Platina ir paladis

Iš platinos gaminami vestuviniai žiedai šiandien tampa vis populiaresni. Šis taurusis metalas yra labai tvirtas ir atsparus kasdieniam nusidėvėjimui. Žinoma, platina yra retesnė už auksą, todėl ir gerokai brangesnė, tačiau iš platinos pagamintas vestuvinis žiedas bus „amžinas“. Tuo tarpu, jei vestuviniams žiedams numatytas biudžetas yra mažesnis, tačiau jums labai patinka platina, galite rinktis vestuvinius žiedus iš paladžio. Paladis yra panašios į platiną spalvos, tačiau jo kaina mažesnė.

Vestuvinio žiedo stilius

Renkantis vestuvinius žiedus, didelis dėmesys kreipiamas į žiedo stilių. Pavyzdžiui, paprasto dizaino iš aukso pagamintas vestuvinis žiedas laikomas klasikiniu pasirinkimu. Klasikinio dizaino žiedas yra minimalistinis, todėl puikiai atrodo ir dera prie daugelio sužadėtuvių žiedų modelių. Tačiau nors galite būti nusprendę orientuotis į klasikinio dizaino vestuvinius žiedus, visuomet naudinga pasidomėti ir kitokio dizaino vestuviniais žiedais. Vestuvinių žiedų stilių įvairovė yra milžiniška, todėl neverta apriboti savo pasirinkimo laisvės.

Žiedo dydis

Jūsų pasirinktas vestuvinis žiedas turi tobulai tikti kairės rankos bevardžiam pirštui. Priešingu atveju žiedą mūvėti bus nepatogu ir rizikuosite jį pamesti. Jei svarstote, kokį žiedo dydį pasirinkti, galite pasinaudoti turimais žiedais, kurie jums tinka. Tai labai paprastas būdas tinkamam žiedo dydžiui nustatyti. Tačiau geriausia užsukti į juvelyrinių dirbinių parduotuvę ir paprašyti šios srities specialistų tiksliai nustatyti žiedo dydį. Bet kuris juvelyras tai padarys nemokamai ir per kelias akimirkas.

Nors ir rekomenduojama atsižvelgti į bazinius vestuvinių žiedų pasirinkimo patarimus, niekas už jus geriau nežino, kas tinka jūsų skoniui, stiliui ir gyvenimo būdui, todėl svarbiausia pasirinkti tokius žiedus, kuriais galėtumėte džiaugtis ir grožėtis visą gyvenimą!

Užsakymo Nr. KMC220109

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: