Pexels.com archyvo nuotr.

Logistikos įmonė Baltictransline jau 20 metų teikia įvairias logistikos paslaugas. Įmonės transporto priemonių parke – daugiau nei 800 skirtingų automobilių, todėl kiekvienu atveju galime pasiūlyti būtent jūsų kroviniui tinkamą transporto priemonę. Krovinius gabename ant įvairaus tipo platformų – atvirų, jumbo, teleskopinių, žemagrindžių. Taip pat krovinius vežame tentinėse puspriekabėse ar puspriekabėse-šaldytuvuose.

Kas yra vertingi kroviniai?

Vertingi kroviniai, tai kroviniai, kurių gabenimo metu reikia užtikrinti ypatingas saugumo priemones. Priklausomai nuo krovinio tipo, tai gali būti papildomi užraktai, apsaugos sistema ar palyda. Dažniausiai vertingi kroviniai yra meno, kolekciniai dirbiniai, medicinos įranga, vaistai, kuriems taikomi aukščiausi saugumo standartai.

Sklandūs vertingų krovinių pervežimai

Žinome, kad krovinių pervežimas, tai nėra vien tik krovinio pakrovimas, pervežimas ir iškrovimas. Platesnis požiūris į teikiamų logistikos paslaugų spektrą tampa dar svarbesnis, kai kalbama apie vertingų krovinių pervežimą.

Viena iš papildomų paslaugų, svarbi vežant brangius krovinius, tai krovinių draudimas. Pasirinkus mūsų paslaugas, pasirūpinsime tinkamiausiu jūsų krovinio draudimu, kad išvengtumėte nemalonumų kelyje. Dar vienas svarbus aspektas, užtikrinantis jūsų krovinių saugumą, tai moderni stebėjimo įranga, leidžianti realiu laiku matyti, kur šiuo metu yra jūsų krovinys. Tai ne tik padeda užtikrinti saugumą, bet ir leidžia įvertinti, kiek dar laiko liko iki kelionės tikslo.

Saugiausias ir paprasčiausias būdas gabenti vertingus krovinius

Gabenant vertingus krovinius yra svarbūs ne tik leidimai vykstant tam tikrais keliais, įvairūs įprasti krovinių gabenimo mokesčiai, bet ir krovinio saugumas, draudimas bei kitos apsaugos priemonės. Pasirinkę Baltictransline paslaugas galėsite nebesirūpinti nė vienu iš šių dalykų.

Per 20 darbo metų sukaupėme daug patirties, todėl galime pasiūlyti sprendimus, kurių reikia konkrečiai jūsų kroviniui. Pasirūpinsime tinkama transporto priemone jūsų krovinio gabenimui. Taip pat, atsižvelgiant į jūsų krovinio tipą, pasirūpinsime tinkamu draudimu už konkurencingą kainą. Krovinius gabename Baltijos šalyse, ES ir NVS teritorijose. Platus logistikos tinklas leidžia užtikrinti sklandų krovinių pervežimą ir pasiūlyti konkurencingą kainą! Susisiekite ir kartu suraskime geriausią sprendimą jūsų krovinių gabenimui.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: