Olandė Nikkie de Jager, pasauliui geriau pažįstama kaip Nikkie Tutorials, turinį „YouTube“ platformoje kuria kiek daugiau nei dešimtmetį. Šių metų pradžioje 13 mln. prenumeratorių turinti Nikkie pasidalijo emocingu vaizdo įrašu, kuriame atskleidė mažai kam žinomą faktą. Įrašą pradėjusi kalba apie tai, kad su savo fanais nori pasidalinti žinia, kurios atskleisti kol kas nesiruošė, tačiau patyrusi šantažą iš aplinkinių žmonių, Nikkie nusprendė nebetylėti. „Panašu, kad galimybė pasirinkti tinkamą laiką pranešimui iš manęs buvo atimta, tad šiandien pasinaudosiu galimybe savo valia jums kai ką pasakyti.“, vaizdo įraše kalbėjo mergina. Toliau kalbą ji tęsė apie tai, kad mūsų planetoje yra gausybė etikečių, kurios klijuojamos žmonėms, ir ji niekada nenorėjusi, kad jai etiketę prilipdytų kiti – ji nori būti savimi. „Aš gimiau klaidingame kūne. Tai reiškia, kad aš – translytė.“ Akyse suspindusios ašaros patvirtino, koks jai svarbus šis pasiryžimas prisipažinti.

„YouTube“ žvaigždė pasakojo, kad nuo mažens jautėsi nesanti savimi – nešiodama moteriškus rūbus, ji jautėsi žymiai geriau. Vaizdo įrašas, pavadinimu „I‘m Coming Out.“, praėjus vos parai nuo įkėlimo, jau buvo sulaukęs daugiau nei 13 mln. peržiūrų, o šiandien jų skaičius siekia 34 mln. Neilgai trukus po įrašo paskelbimo, Nikkie de Jager sulaukė pakvietimo dalyvauti vienoje žymiausių JAV televizijos pokalbių šou, „The Ellen DeGeneres Show“. Trumpame interviu mergina teigė, kad buvo pirmasis jos viešas pokalbis po prisipažinimo, tačiau pridūrė, kad žmonės reagavo itin palankiai. Ji sulaukė daugybės palaikymo ne tik iš savo gerbėjų, bet ir iš kitų translyčių asmenų, kurie sakė, kad šis Nikkie poelgis privertė juos pasijusti geriau.

Tiesa, vasario mėnesį mergina taip pat dalyvavo savo gimtosios šalies, Olandijos, pokalbių šou, kuriame užsiminė, kad anksčiau minėtas interviu praėjo kiek ne taip, kaip tikėjosi. Pasak jos, laidos vedėja prieš prasidedant filmavimui nė nepasisveikino, o pats šou savo ruožtu jai paliko žymiai geresnį įspūdį nei pati Ellen. Tačiau makiažo specialistė džiaugėsi galimybe dalyvauti visame pasaulyje garsioje laidoje, ir buvo dėkinga už jai suteiktą šansą.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eurovisie Songfestival (@songfestival.avrotros) on

Mergina po metus trukusios draugystės susižadėjo su savo tautiečiu Dylan‘u, kuris jai pasipiršo rugpjūtį, jųdviejų atostogų Italijoje metu. Taip pat verta paminėti, kad Nikkie De Jager turėjo būti šių metų Eurovizijos dainų konkurso dalimi – Roterdame, Olandijoje turėjusiame vykti šou merginai buvo numatyta užkulisių vaizdo įrašų serija ir reportažas nuo atidarymo vakaro raudonojo kilimo. Deja, konkursas šiemet atšauktas dėl pasaulyje siaučiančios koronaviruso epidemijos.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NikkieTutorials (@nikkietutorials) on

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: