Dar nepasibaigus 2019-iesiems, galime pasidžiaugti, kad kino industrija šiais metais nustebino kokybiškais ir originaliais kino projektais. Ateinantys metai žiūrovams taip pat žada daug įspūdingų filmų bei tęsinių, kurie nukels į komiksų, fantastikos ar net siaubo pasaulį. Taip pat žadama daug veiksmo, bus ir iš ko pasijuokti. Tikimės, kad ateinantys metai nustebins dėmesio vertais filmais. Taigi pristatome laukiamiausių 2020-ųjų filmų dešimtuką.

10. „Plėšrieji paukščiai“ (ang. „Birds of Prey“). Filme matysime aktorės Margot‘os Robbie įkūnytą mums jau pažįstamą veikėją Harley Quinn, kurią paskutinį kartą matėme filmo „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“) scenoje, kur ją Džokeris išvaduoja iš kalėjimo. „Plėšriuosiuose paukščiuose“ aktorės M. Robbie įkūnijama Harley susitinka su kitomis moterimis herojėmis tam, kad visos kartu galėtų įveikti visų nukaltimų kaltininką, vadinamą Juodąja Kauke. Tad drauge su M. Robbie filme pamatysime ir aktorius Elizabeth‘ą Winstead ir Ewan‘ą McGregor‘ą. Neseniai paaiškėjo, jog filme galime tikėtis nemažai stiprių scenų, todėl jis bus pažymėtas N-18 ženklu. Juostoje bus pasakojama istorija, kai jauna mergina Kasandra Kein (Ella Jay Basco) randa deimantą, priklausantį nusikalstamo pasaulio vadeivai Juodajai Kaukei (Ewan McGregor), o jai padėti bandys Juodoji kanarėlė (Jurnee Smollett-Bell), Medžiotoja (Mary Elizabeth Winstead) bei Renė Montoja (Rosie Perez).

Savižudžių būrio“ (angl. „Suicide Squad“) šalutinis filmas „Plėšrieji paukščiai“ (ang. Birds of Prey“) kino teatrus pasieks 2020 m. Vasario 7 d.

9. Siaubo filmų gerbėjus pradžiugins „Tylos zonos“ tęsinys „Tylos zona 2“ (ang. „A quiet place 2“). Dėl pirmosios dalies pasisekimo, filmo kūrėjai netruko pranešti ir apie antrąją filmo dalį. Režisierius John‘as Krasinski‘s užsiminė, kad filme pamatysime platesnę išgyvenusių žmonių populiaciją. „Idėja tokia, kad visas likęs pasaulis išgyvena tą pačią patirtį“, – sakė J. Krasinski‘s. Pirmoje dalyje pabaisos pasirodydavo labai trumpam, o tai ir padėjo sukelti įtampą, sukurti siaubą. Teigiama, kad nors ir Abbott‘ų šeima grįš, antroje dalyje greičiausiai išvysime ir kitus išgyvenusius žmones. Pirmoji dalis žiūrovams paliko begalę klausimų, tikimasi, kad antroji į juos atsakys. Taip pat yra tikimybė, kad „Tylos zona 2“ turės kitokį vaizdinį stilių nei jos pirmtakas, nes už jį atsakingas kitas kinematografas. Tiksli data, kuomet galėsime pamatyti šį filmą, dar nėra žinoma, tačiau teigiama, kad tai bus ateinančių metų pavasaris.

8. „The King’s Man. Pradžia“. Prieš šešerius metus veiksmo komedijų gerbėjams buvo pristatyta „The King’s Man“ slaptoji šnipų tarnyba, kurios misija – gelbėti pasaulį nuo piktadarių ir užtikrinti besitęsiančią taiką. Vis dėlto iki šiol nebuvo žinoma nuo ko viskas prasidėjo… Naujasis filmas „King‘s Man. Pradžia“ jau 2020 m. vasario mėn. nukels žiūrovus į pačios pirmos pasaulyje, nepriklausomos žvalgybos agentūros priešistorę ir atskleis jos kilmę. Kai visų laikų blogiausi tironai ir nusikalstamos grupuotės suplanuoja padaryti sąmokslą, sukeliant pasaulinį karą, grasinantį pražudyti milijonus taikių gyventojų, vienas žmogus privalo lenktyniauti su laiku, kad juos sustabdytų. Ir nors ši užduotis atrodo rimta bei pavojinga, „The King’s Man“ agentai visuomet garantuoja neišdildomus nuotykius, komiškas situacijas bei sprogstantį veiksmą. Pagrindiniai vaidmenys atiteko Ralph‘ui Fiennes’ ui įkūnėjančiam Oksfordo kunigaikštį bei jo drąsiam patarėjui, kurio vaidmenį atlieka jaunasis Harris‘as Dickinson‘as, taip pat grėsmę keliančiam Grigorijui Rasputinui (akt. Rhys Ifans). Taip pat išryškinami ir kiti personažai, kurių vaidmenis atlieka Djimon‘as Hounsou bei Gemma Arterton. Visi jie dalyvaus Pirmojo pasaulinio karo kovoje prieš Rasputiną ir jo armiją, kurio piktavališki planai kol kas nėra aiškiai apibrėžti.

Filmą kino teatruose bus galima pamatyti nuo vasario 14 d.

7. „Juodoji našlė“ (ang. „Black widow“) – amerikiečių superherojų filmas, paremtas to paties pavadinimo „Marvel Comics“ personažu. Pagrindinį vaidmenį atlieka į fantansiškos šlovės viršūnę žengianti Scarlett‘a Johansson. Aktorė Juodąją našlę Natashą Romanoff jau yra vaidinusi kituose „Marvel“ filmuose apie superherojus, tačiau dabar tai bus atskiras filmas, skirtas vien šiai herojei. Pirmą kartą Juodosios našlės amplua pasirodė 2010 metais filme „Geležinis žmogus 2“ (angl. „Iron Man 2“). Šis personažas „Marvel“ filmuose bendrai jau pasirodė penkis kartus. Paskutinį kartą Juodąją našlę buvo galima pamatyti filme „Keršytojai. Pabaiga“ (ang. „Avengers“: „Endgame“). Planuojama, kad „Juodoji našlė“ pasirodys 2020 m. Gegužės 1 d.

6. „Raganos“ (ang. „The Witches“) tamsiosios fantastikos komedija, kurią režisavo lietuvių kilmės Holivudo filmų režisierius Robertas Zemeckis. Jis remiasi to paties pavadinimo romanu ir tai yra antroji šio romano adaptacija pagal 1990 m. filmą. Pagal 1983 m. klasikinę Roald‘o Dahl‘o knygą „Raganos“ pasakojama bauginanti, tačiau juokinga istorija apie septynerių metų berniuką, kuris siekia sustabdyti raganų planą paversti visus pasaulio vaikus pelėmis. Šioje nuotykių ir siaubo komedijoje vaidina Anne Hathaway, Octavia Spencer, Stanley Tucci ir Chris Rock ir kiti. Filmo premjera 2020 m. spalio 16 dieną.

5. „Nėra laiko mirti“ (ang. „No Time to Die“) – dvidešimt penktoji Džeimso Bondo serija. Filme vaidina Daniel‘is Craig‘as ir tai penktasis jo pasirodymas kaip agento 007. Naujame nuotykyje herojų sutiksime atostogaujantį Jamaikoje, tačiau jo poilsis nutraukiamas, kuomet jo senas draugas Feliksas paprašo pagalbos išgelbėti mokslininką. Paprasta misija tampa kur kas sudėtingesnė, kai pasirodo paslaptingas blogiukas su pavojinga nauja technologija. Toks paprastas ir net šiek tiek kvailokas siužeto aprašymas labai primena senuosius Džeimso Bondo filmus. „Nėra laiko mirti“ bus paskutinis aktoriaus Daniel‘io Craig‘o, kaip agento 007, pasirodymas. Iš ankstesnio filmo taip pat sugrįš įvykius išgyvenęs blogiukas Blofeldas, kurį vaidina Christoph‘as Waltz‘as, o naują paslaptingą priešą įkūnys Rami Malek‘as. Filmą planuojama parodyti 2020 m. balandžio 3-iąją.

4. Komiksų gerbėjus nudžiugins dar vienas amerikiečių superherojų filmas, paremtas „DC Comics“ personažu „Nuostabioji moteris. 1984“ (ang. „Wonder Woman. 1984“). Tai 2017-ųjų to paties pavadinimo filmo tęsinys. Jame pagrindinį vaidmenį atlieka Izraelio aktorė ir modelis Gal‘a Gadot. Kol kas nėra skelbiamas siužetas, tačiau žinoma, kad istorija vyks JAV ir kaip teigia prodiuseris, tai bus visiškai kitokia istorija, negu pirmoji. Žinoma, Nuostabioji moteris kovos su klasikine prieše Geparde (ang. Cheetach), kurią įkūnys Kristen‘a Wiig. „Nuostabiąją moterį.1984” (ang. „Wonder Woman. 1984“) planuojama išleisti 2020 m. birželio 5 d.

3. Juosta „Daugybė šventųjų iš Niuarko“ (ang. „The Many Saints of Newark“ ), pasirodysianti 2020-ųjų rudenį, – kultinio serialo „Sopranai: mafijos kronika“ (angl. „The Soprano“) priešistorė. Filmas pasakos apie Naujojo Džersio gangsterio Tonio Soprano jaunystės metus, ir nesunku atspėti, kad jaunąjį herojų vaidins šviesaus atminimo aktoriaus James‘o Gandolfini vienintelis sūnus Michael‘is Gandolfini. Nusikaltimų drama ekranuose pasirodys 2020 m. Rugsėjo 25 d.

2. Veiksmo trilerių gerbėjus liepos mėnesį nudžiugins „Tenetas“ (ang. „Tenet“), kurį režisuoja Christopher‘s Nolan‘as – kritikų ir žiūrovų pripažinimo sulaukęs režisierius, pasižymintis originalumu ir išradingumu. Pranešama, kad „Tenetas“ bus vienas iš brangiausių šio režisieriaus darbų, todėl tikimasi ypač įspūdingo siužeto, kuris iki šiol kruopščiai slepiamas. Žinoma tik tiek, kad tai bus veiksmo filmas apie šnipinėjimą pasaulyje. Vienas iš pagrindinių šio filmo aktorių, Robert‘as Pattinson‘as, prasitarė, kad „scenarijus nerealus“. Be R. Pattinson‘o trileryje vaidins John‘as David‘as Washington‘as, Elizabeth‘a Debicki ir kiti. Paslaptingąjį veiksmo trilerį „Tenetas“ galėsime išvysti jau kitų metų vasaros viduryje, numanoma data – 2020 m. liepos 17 d.

1. „Kopa“ (ang. „Dune“) – epinis mokslinės fantastikos filmas, paremtas 1965 m. to paties pavadinimo Frank‘o Herbert‘o romanu ir apims maždaug pirmąją knygos pusę. Tai istroija apie kilmingos šeimos sūnų, kuriam patikėta saugoti vertingiausią turtą ir gyvybiškai svarbiausią elementą galaktikoje. Paul‘is Atreides‘as, puikus ir gabus jaunuolis, nesuprantantis savo likimo, turi keliauti į pavojingiausią visatos planetą, kad užtikrintų savo šeimos ir visų žmonių ateitį. Unikalioje planetoje Arrakis gaminamas vaistas, žinomas kaip „melangė“ arba „prieskonis“, kuris jo vartotojui suteikia galimybę pamatyti ateitį, keliauti po kosmosą ir net prailginti gyvenimą. Pagrindinio herojaus Paul‘io vaidmenį atlieka Timothée Chalamet. Taip pat filme vaidins amerikiečių aktorė ir dainininkė Zendaya, kuri atliks Chani vaidmenį. Filmas pasirodys 2020-ųjų gruodį.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: