„Black Eyed Peas“ © Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Daugeliui žinoma dainininkė Fergie savo karjerą pradėjo nuo 1984 m. Pasirodydama reklamose. Tuomet ji dar vaidino šou kurio pagrindiniai veikėjai- išgalvotos grupės nariai pasivadinę „Kids Incorporated“. Tai davė progą Fergie pademonstruoti savo dainavimo gebėjimus. Kartu su Fergie ši Amerikos vaikų televizijos programa parodė ir kitus būsimus atlikėjus, tokius kaip Jennifer Love Hewitt ir Eric Balfour. Ji su savo pirmuoju šou liko šešis sezonus. Vėliau ji prisijungė prie hiphopo roko grupės „The Black Eyed Peas“, o jų 2003 m. Albumas „Elephunk“ tapo hitu. Fergie taip pat išleido du albumus kaip solo atlikėja, „The Dutchess“ ir „Double Dutchess“.

Tačiau atlikėjos sėkmė pasirodė ne iškart. Iš pradžių nepavykus pradėti savo muzikinės karjeros, Fergie pradėjo nuolat dalyvauti įvairiuose vakarėliuose ir tapo priklausoma nuo metamfetamino, visuotinai žinomo kaip „crystal meth“. Galiausiai ji nusprendė sustabdyti savo žalingus vakarėlius ir 2002 m. Nutraukė narkotikų vartojimo įpročius. Vėlesniame interviu žurnalui „TIME“ Fergie teigė, kad metamfetaminas buvo „vaikinas, su kuriuo išsiskirti man buvo sunkiausia“.

Norėdama sugrįžti į normalų gyvenimą, Fergie prisijungė prie „The Black Eyed Peas“ – kylančios hiphopo grupės. Jos pirmasis albumas su grupe buvo 2003 m. „Elephunk“, tapęs didžiuliu pasisekimu, kurį paskatino keli sėkmingi „singlai“, įskaitant „Where is the love?“ (kuriame taip pat pasirodė Justino Timberlake’o vokalas) ir „Hey Mama“. Grupė laimėjo „Grammy“ apdovanojimą už geriausią dueto ar grupės repo atlikimą su daina „Let‘s get it started“ – dar vieną hitą iš „Elephunk“. Grupė, kuriai taip pat priklauso apl.de.ap, will.i.am ir Taboo, išleido 2005 m. Albumą „Monkey Business“, kuris pasiekė repo, R&B ir hiphopo topų viršūnę ir pateko į „No 2“ ant „Billboard 200“. Parodydama įvairialypę savo muzikos prigimtį, grupė laimėjo „Grammy“ apdovanojimą už geriausią repo pasirodymą 2005 m. „Don‘t Phunk With My Heart“ ir „Grammy“ už geriausią pop pasirodymą su „My Humps“. 2006 m.

Be savo muzikos, Fergie buvo vertinama ir dėl išskirtinės išvaizdos. Ji buvo išrinkta kaip viena iš žurnalo „People“ „50 gražiausių pasaulio žmonių“ 2004 m. 2007 m. Fergie buvo pasirodžiusi ir reklamų serijoje batų, drabužių ir aksesuarų  „Candies“ gamintojo. Ji taip pat pasirašė sutartį suprojektuoti dvi rankinių kolekcijas „Kipling“ Šiaurės Amerikai.

Grįžusi prie savo aktorinių šaknų, Fergie ėmėsi mažų vaidmenų tokiuose filmuose kaip „Poseidonas“ (2006 m.) ir „Grindhouse“ (2007 m.). Ji taip pat pasirodė 2009 m. Miuzikle „Devyni“ kartu su Danieliu Day-Lewisu, Penelope Cruz ir Judi Dench, o kitais metais prisidėjo prie „Marmaduke“ įgarsinimo.

Fergie nebendradarbiauja su „The Black Eyed Peas“ metų metus, o naujame interviu „Billboard“ grupė paaiškina apie jos dabartinę būklę grupėje. Paklaustas, ar Fergie klausėsi jų naujojo albumo „Translation“, will.i.am, sakė: „Ji dar negirdėjo. Ji tai išgirs, kai visi kiti tai išgirs. Tikiuosi, kad jai patiks. Mes stengiamės palaikyti ryšį. Mes kartkartėmis susisiekiame ir pasisveikiname ir palinkime laimingo gimtadienio bei linksmų Kalėdų ar Velykų.“ Anot will.i.am, tarp Fergie ir grupės nėra perbėgusi juoda katė, ji tiesiog koncentruojasi į savo 6 metų sūnaus Axl auginimą.

„Ji žino kur esame! Mes esame studijoje. Mes ją mylime, o ji koncentruojasi į buvimą mama“, – pridūrė jis. „Tai sunkus darbas, ir tai ką ji nori daryti. Mes esame čia dėl jos. Ji žino, kaip susisiekti su mumis, kad atsitrauktų ar pailsėtų. Tai tikrai yra tai, ką Fergie sukūrė, todėl gerbiame jos dizainą. Mes mylime Fergie ir nenorime nieko, išskyrus džiaugsmą jai.“

Apl.de.ap prideda: „Fergie yra mūsų sesuo. Taigi net ir turėdami menkus ryšius, ji visada bus mūsų sesuo. Deja, mūsų dienotvarkę pakeitė tai, kad ji nori būti puiki mama ir ji nori į tai sutelkti dėmesį. Ir kaip sakė Will, mes palaikome ją 100 procentų.“

Ši informacija yra portalo klaipėdosžinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į klaipėdosžinios.lt. Parašykite mums adresu info@medijos.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: