Organizatorių archyvo nuotr.

Karantinas į mūsų gyvenimą atnešė naują aksesuarą, kuris seniau buvo reikalingas tik medikams, odontologams, dažytojams ir šlifuotojams – apsaugines kaukes. Bet kuris labiau mada besidomintis žmogus pritars – žydrosios klostuotos kaukės su gumytėmis užkabinamomis už ausų atrodo… prastai. Jei jau su šiuo virusu mums teks gyventi artimiausius metus, tai darykime tai estetiškai ir stilingai. Tai įvykdyti padės daugkartinio naudojimo kaukės.

Veido kaukės yra gaminamos iš gana tankaus medvilninio audinio, taip pat neopreno ir poliesterio. Audinys viruso sulaikyti negali (beje, kaip ir žydroji medicininė kaukė), tačiau apsaugo nuo kosėjimo ir čiaudėjimo metu į aplinką patenkančių kūno skysčių. Dėl to veido kaukės yra nešiojamos daugiau dėl grožio.

Jei jau tai tapo aksesuaru, kaip šalikas, pirštinės, kaklaskarė ar kepurė, tai ir mados kūrėjai turėtų susidomėti šiuo itin reikalingu priedu mūsų garderobui.

Kol kas kaukės forma yra gana vienoda, monotoniška, tačiau reklamos ir spaudos galimybės suteikia šiam aksesuarui didelį pranašumą. Ant kiekvienos kaukės galima uždėti logotipą, užrašą ar net atspausdinti paveikslėlį. Tokiu būdu kaukė bus įdomi ir traukianti akį.

Kaukės formos

Šiuo metu kaukės yra kelių formų:

  1. Tradicinė klostuota veido kaukė (panaši į žydrąją medicininę);
  2. Siūta per centrą – kaukės susiuvimas yra per vidurį, tai ne ištisinė medžiaga;
  3. Kaukės su ventiliavimo angomis – kaukės šone yra nedidelė plastmasinė ventiliavimo anga pagerinanti kvėpavimo kokybę.
  4. Kaukė su pailginta apatine dalimi – skirta barzdotiems vyrams.

Kaukės spalvos ir užrašai

Kaukių spalvos gali būti pačios įvairiausios. Populiarios juodos, baltos, mėlynos spalvos kaukės. Rožinės spalvos kaukės turi tam tikrą užuominą į socialinius reiškinius ir problemas.

Populiarėja veido kaukės, pasiūtos iš dviejų spalvų medžiagos. Paprastai viena spalva naudojama apsiuvams ir kontūrams paryškinti, o kita – kvėpuojamajai daliai.

Visos kaukės yra pagamintos iš natūralios arba sintetinės medžiagos (deja, sintetika naudojama kad būtų kuo tankesnis audinys), todėl ant jų galima uždėti bet kokius užrašus naudojant šilkografiją, tiesioginę spaudą ant tekstilės, embroideriavimą (siuvinėjimą).

Dažnai užsakomos kaukės su logotipu, jos būna panašios spalvos, kaip ir kita įmonės simbolika. Tai darbo aprangos dalis, kuri būtina, kai darbuotojai nuolatos matomi viešumoje.

Taip pat populiaru ant kaukės uždėti trumpus užrašus, siekiant atkreipti praeivių dėmesį. Juk daugiau lūpų nebematome, todėl dėmesys atkreipiamas ir kitais būdais.

Ant veido kaukės gali būti spausdinami ir specialūs paveikslėliai. Dažniausiai tai šmaikščios burnos kontūrų imitacijos, sukeliančios nuostabą, juoką, o kartais net ir šokiruojančios.

Veido kaukės neturi būti nuobodžios. Jas galime paversti populiariu rūbu, kuris siekia tam tikrų tikslų. Pasikonsultuokite su reklamos gamintojais, kas šiuo metu populiaru rinkoje ir į viską pasižiūrėkime kiek paprasčiau ir laisviau.

Užsakymo Nr. KMC210166

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: