Sofi Turner (kairėje) ir Meisė Viljams / HBO nuotr.

Viena ryškiausių serialo „Sostų karai“ žvaigždžių, aktorė Meisė Viljams prisipažino, kad šlovė paveikė jos psichinę būklę ir pasitikėjimą savimi. Duodama interviu „Happy Place“ pokalbių laidai, Viljams prisipažino apie sunkumus balansuojant tarp paauglystės ir serialo populiarumo.

Arijos Stark vaidmenį įkūnijanti aktorė „Sostų karuose“ pradėjo filmuotis būdama 13 metų. Ji prisipažino, kad vienu metu ji sulaukė nežmoniškos kritikos lavinos socialiniuose tinkluose: „Buvo metas, kai savaime norėjosi sulaukt kuo daugiau negatyvo, kad galėčiau nuskęst savo liudesy.“

22 metų aktorė teigia, kad net ir norėdama užmiršti kai kuriuos komentarus, to negali padaryti: „Dar ir dabar prieš miegą vardinu sau dalykus, kurių savyje labiausiai nekenčiu. Man labai baisu, kad vėl nepasiduočiau blogoms emocijoms. Kovoju su savimi, bet tai yra be galo sunku. Sunku jausti liūdesį ir tuo pat metu jam priešintis“.

Paskutiniam serialo sezonui artėjant į pabaigą, Viljams su nekantrumu laukia, kada serialo populiarumas išblės ir ji galės gyventi „normalų gyvenimą“: „Noriu normalaus gyvenimo, nes aukotis dėl šios beprotybės tikrai neverta“.

Viljams teigia, kad jausis laiminga tik tuomet, kai nustos stengtis visiems įtikti: „Skamba banaliai, bet vidinę ramybę žmogus susikuria pats. Mes patys pasirenkame, kaip mums jaustis.“

Praėjusį mėnesį, Meisės kolegė ir draugė, Sofi Turner (seriale vaidinanti Sansą Stark), prisipažino, kad serialo filmavimo metu sirgo depresija.

Sofi Turner teigia, kad kritikos antplūdis dėl jos vaidmens „Sostų karuose“ privedė ją prie depresijos. Sansą Stark įkūnijanti aktorė Dr. Filo pokalbių laidoje prisipažino, kad depresiją pradėjo jausti būdama septyniolikos: „Sunkiausia buvo atsikelti iš lovos, išeiti iš namų ir bandyti save pamilti iš naujo. Tai man buvo didžiausias iššūkis“.

Sansa and Aria Stark

Youtube vaizdo įrašo kadras

23 metų aktorė pasakojo, kad pradėjo jaustis vieniša tuomet, kai jos draugai ir broliai išvyko studijuoti, kol ji tuo tarpu filmavosi seriale ir gyveno su tėvais. Anot Sofi, socialiniai tinklai viską tik paūmino:

„Situacija pašlijo, kai man prasidėjo brendimas, tas tikrasis brendimas, kai buvau septyniolikos. Mano medžiagų apykaita smarkiai sulėtėjo, todėl pradėjo augti svoris. Kadangi socialiniuose tinkluose jaučiausi kaip po padidinamuoju stiklu, į visus komentarus reagavau jautriai – ir dėl svorio, ir dėl vaidybos. Pradėjau galvoti, kad iš tikro esu stora, blogai vaidinu ir nuoširdžiai tuo pradėjau tikėti.

Aktorė prisipažino, kad jaučiasi daug geriau po to, kai krepėsi pas terapeutus, o kalbėdama apie savo sutuoktinį, sakė: „Manau, kad dabar myliu save labiau nei anksčiau. Iki galo pamilti savęs turbūt neįmanoma, bet dabar esu su žmogumi, kuris leidžia man suprasti, kad turiu gerų savybių. Kai turi žmogų, kuris kasdien pasako kodėl myli tave, pradedi suprasti, kad tai veda prie meilės sau pačiam.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: