Seth Rogen / James Franco © Wikimedia Commons archyvo nuotr.

„Pokštai ne visada privalo būti ilgaamžiai“, pokalbių laidoje „Good Morning Britain“ sakė aktorius ir teigė, jog nesupranta, kodėl kiti komikai, tokie kaip Donaldas Gloveris, Krisas Rokas ir Bilis Kristalas taip sureikšmina „cancel culture“.

Rogenas pripažįsta, kad ankstesniuose jo filmuose tikrai buvo pokštų, kurie šiuo metu publikos nesužavėtų, bet pasak jo, „tokia yra komedijos prigimtis“. Taip pat aktorius pabrėžia, kad prisiimti atsakomybę už pokštus, kurie galimai peržengia ribas yra normalu, tačiau nevalia bjauriems žodžiams ar žmonių juodijimui klijuoti „cancel culture“ etiketės.

„Cancel culture“ vyrauja ir tarp paties aktoriaus Rogeno pokštų. 2014 metų laidą „Saturday Night Live“ aktorius pradėjo monologu, kuriame juokavo apie tai, kad 17-metė mergina kaltina Džeimsą Franco, jog šis rašė jai asmenines žinutes kviesdamas susitikti. Tačiau tai tebuvo Seto Rogeno sumanymas papokštauti su Džeimsu Franco „cancel culture“ stiliumi. „Paskelbiau įrašą apsimesdamas mergina „Instagram“ platformoje, parašiau jam, jog esu žymiai per jauna. Jis neatrodė sunerimęs. „Ace“ viešbutyje paskyrėme pasimatymą“, sako Rogenas.

Iš pažiūros nekaltas, bet kiek neapgalvotas pokštas Džeimsui Franco privirė nemažai košės ir jam buvo pateikti įtarimai dėl netinkamo seksualinio elgesio. Tačiau Setas „Times“ prisipažįsta: „Galiu pasakyti tik tiek, kad neapkenčiu smurto ir priekabiavimo, ir niekada neužstosiu ar nenuslėpsiu veiksmų žmogaus, kuris tai daro ar tyčia įstumia žmogų į tokią situaciją“. Ir nors aktorius gailisi iškrėtęs tokį pokštą bendradarbiui ir pripažįsta, kad pokštas buvo „siaubingas“, faktas, kad Franco ketino susitikti su nepilnamete aktoriui sukėlė nerimą. Reikalai įgavo pagreitį, kai 2018 metais Franco sulaukė ir daugiau kaltinimų dėl netinkamo seksualinio elgesio, kai keletas buvusios jo vaidybos mokyklos studenčių apkaltino vyrą dėl sieko bauginimais įstumti jas į seksualines situacijas. Kaltinimai tapo ieškiniais ir galiausiai buvo išspręsti.

Iš pradžių, ankstesniuose savo interviu Rogenas teigė, kad ir toliau dirbs kartu su Franco, tačiau dabar jis pripažįsta, kad nuomonė pasikeitė ir neketina tęsti bendradarbiavimo, kadangi šie kaltinimai paveikė ne tik profesinius, bet ir asmeninius Seto Rogeno ir Džeimso Franco santykius.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: