Serialo "The New Normal" kadras

Neretai pavargę ir išsekę po dienos darbų norime tiesiog „atsijungti“ ir pailsinti savo galvas nuo sudėtingų sprendimų.

Atrodo jog geriausias pasaulyje sprendimas būtų karštas puodelis arbatos, nuodėmingas pyragaitis ir lengvas, neįpareigojantis vaizdas televizoriaus ekrane. Štai tuomet jums į pagalbą atkeliaus naujas televizijos serialas „The New Normal“, kuris praskaidrins jums nuotaiką, atpalaiduos ir privers šyptelti ne vieną ir ne du kartus.

Serialo siužetas

Bryan’as (Andrew Rannells) ir David’as (Justin Bartha) – du jauni sėkmingi Los Andželo vyrukai, kurie turi viską ko trokšta širdis, išskyrus vieną vienintelį dalyką – kūdikį. Jie modernios šeimos atstovai – homoseksuali pora, kuriems iki pilnos laimės trūksta mažylio. Rinkdamiesi surogatinę motiną jie susiduria su iššūkiais kol sutinka jauną, mielą merginą Goldie (Georgia King), vienišą mamą ir padavėją iš Ohajo. Goldie palikusi savo neištikimą vyrą ir su dukrele pabėgusi nuo sudužusiomis svajonėmis apipinto gyvenimo, stengiasi susikurti naują Los Andžele ir grįžti prie savo gyvenimo svajonės – tapti teisininke. Kol Goldie gyvenimas po truputį pradeda keistis, ją į Los Andželą atseka liežuvio už dantų nelaikanti ir kandi it gyvatė jos senelė Jane (Ellen Barkin), kuri yra pasirengusi visų gyvenimą paversti pragaru.

Apie ką?

„The New Normal“ tai situacijų komedija, kurios kūrėjai Ryan’as Murphy and Ali Adler. Duetas suvienijęs jėgas serialo „Glee“ kūryboje šį kartą griebėsi naujo projekto, kuris televizijos žiūrovus pasiekė 2012 metų rugsėjo mėnesį. Vienas iš serialo kūrėjų Ryan‘as Murphy televizijos serialų gerbėjus džiugina jau daug metų. Jo sąskaitoje auksinio gaublio apdovanojimas už išskirtinę draminio serialo „Nip/Tuck“ režisūrą, Emmy apdovanojimas už pirmąją „Glee“ serialo seriją. Ryan‘as taip pat yra vienas iš serialo „American Horror Story“ kūrėjų, kuris buvo nominuotas begalei Emmy apdovanojimų, skirtingose kategorijose.

The-New-Normal 2

Serialo “The New Normal” kadras

Serialas „The New Normal“ – naujas, šviežas ir smagus, nors ir šiek tiek nuviliantis. Panašu jog kūrėjai įkvėpimo sėmėsi iš itin sėkmingo „Modern Family“ serialo, tačiau koncentravosi tik ties homoseksualia pora.  „The New Normal“ veikėjai ne tokie ryškūs, ne tokie „išgryninti“, tačiau jie linksmi ir žavūs, tad žiūrisi maloniai.

Nors iš pirmo žvilgsnio serialas lengvas ir neįpareigojantis, visgi jis plėtoja aktualias tolerancijos, rasizmo ir homofobijos klausimus. Jau pirmosiose serijose susiduriame su užgauliu vyruku drabužių parduotuvėje prašančiu nedemonstruoti „tokių“ santykių prieš jo vaiką. Jausminga scena persikelia į namus, kuriuose rodomi Bryan‘o ir David‘o išgyvenimai, kuriuose gvildenamas klausimas „Kaip sugebėsime apsaugoti savo vaiką nuo pykčio, jei patys ignoruojame žmonių įžeidinėjimus ir neapykantą?“.

Veikėjai

Kaip jau minėta serialas savo veikėjais nusileidžia „Modern Family“ spalvotai aktorių paletei, tačiau tai nereiškia, jog „The New Normal“ aktorių pasirinkimas blogas, priešingai, jie puikūs. Blankoki personažai ne aktorių kaltė jie seriale pateikia tai ką gali ir būtent tai jį daro malonų akims.

The-New-Normal-3

Serialo “The New Normal” kadras

Justin Bartha – amerikiečių aktorius, kuris daugeliui pažįstamas iš „The Hangover“ trilogijos, bei „National Treasure“ filmų. Tai jo debiutas televizijos ekrane ir jis nenuvilia.  Smagus žiūrėti, emocionalus ir racionalus gydytojas David‘as mielas ir šmaikštus vaikinas mėgstantis drybsoti ant sofos ir siurbčiojant alų stebėti futbolo rungtynes.  Jo partneris kitoks, madai neabejingas, išlaidauti linkęs, tikras gėjaus stereotipų rinkinys. Tačiau taip pat jis geras, rūpestingas ir duodantis kelią savo jausmams. Bryan‘as televizijos projekto „Sing“ prodiuseris, tai tarsi paslėpta parodija į kūrėjo Ryan‘o Murphy gyvenimą ir jo šou „Glee“.

Serialo pažiba senelė Jane, kuri iš tiesų neprimena eilinės senelės. Dėl savo itin konservatyvaus būdo ir pažiūrų ji įsivelia į itin kompromituojančias situacijas ir nė truputėlio nesijaudina dėl pasekmių. Emmy ir Tony apdovanojimų laimėtoja Ellen Barkin, puikiai perteikia savo personažą, kuris jos dėka yra ne tik bjaurus iki kaulų smegenų, bet ir begalo šmaikštus.

Verdiktas 7/10

Šis serialas smagus, linksmas ir minkštas it pliušinis meškutis. Jis nesuteiks jums dvasinio pakylėjimo ar emocinių išgyvenimų, bet beabejonės jus pralinksmins, nudžiugins ir sušildys. Rekomenduojame jei manote jog šeimoje svarbiausia meilė, o ne kaip, kas ir su kuo.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: