Sacha Baronas Kohenas / „Kas yra Amerika?“

Komikas Sacha Baronas Kohenas užsimaskavo kaip paprastas muzikos atlikėjas ir paskatino minią dainuoti apie tai, kaip liberalams švirkščiamas „Uhano gripas“.

Sacha Baronas Kohenas Olimpijoje, Vašingtono valstijoje, dešiniųjų mitinge, užsimaskavęs paskatino dalyvius kartu dainuoti rasistines dainas apie tai, kaip liberalams „suleidžiamas Uhano gripas“.

Komikas ir politinės satyros programos „Kas yra Amerika?“ kūrėjas įsiskverbė šeštadienį į vykusį mitingą „Kova už mūsų teises 3“. Įsimaišius į pramogų pasaulio atstovų ir apsaugos darbuotojų maišatynę Baronas Kohenas nebuvo pašalintas nuo scenos.

Vienas renginio organizatorių Matas Maršalas – „Vašingtono trijų procentų“ grupės, kraštutinių dešiniųjų judėjimo įkūrėjas ir buvęs vadovas, „Facebook“ paskelbė, kad įsibrovėliai pristatė save kaip politinio veiksmo komitetą, kuris pasisiūlė sumokėti už visą renginį.

Grupė susisiekė savaitę prieš mitingą, Maršalas pasakojo „NPR“ ir skyrė lėšų renginio išlaidoms padengti, įskaitant dekoracijas, pagrindinę komandą bei apsaugos komandą. Paskutinę minutę prie programos buvo pridėtas papildomas pasirodymas, kurį organizatoriai buvo per daug užsiėmę, kad galėtų patikrinti, sakė Maršalas, kuris taip pat buvo mitingo dalyvis.

Vaizdo įrašuose galima girdėti, kaip atlikėjas dainuoja apie buvusį prezidentą Baraką Obamą, buvusią valstybės sekretorę Hilarį Klinton ir Nacionalinio alergijos ir infekcinių ligų instituto direktorių ir gydytoją Antonį Faucį, siūlydamas jiems sušvirkšti „Uhano gripą“ ir kad koronavirusas yra „liberali apgaulė“. Jis taip pat mini Pasaulio sveikatos organizacijos narių kirtimą „kaip tai daro saudistai“. Įraše girdisi ir matosi, kad kai kurie minios nariai džiūgauja, ploja bei kartu dainuoja.

Anot James Connor Blair‘o, miesto Jelmo, Vašingtono valstijos, tarybos nario, Barono Koheno apsaugos darbuotojai blokavo organizatorius, kad šie nepašalintų jo nuo scenos ir „kai minia suprato, ką jis dainuoja ir norėjo jam pasipriešinti, Koheno apsauga atskubėjo į sceną ir evakavo jį privačia greitosios pagalbos mašina.“

„Vašingtono trijų procentų“ grupė šeštadienį „Facebook“ pranešime teigė, kad jos nariai buvo „pasibaisėję dalyvio, su klouno veidu, pasirodymo, kuris, nepaisant mūsų grupės bendros antipatijos, išsakė daugybę rasistinių ir antisemitinių juokelių, kol buvo ant scenos.“

„Mūsų gretose palaikoma kiekviena rasė, religija ir religinių įsitikinimų narystė. Toks niekinantis elgesys NIEKADA neleidžiamas mūsų grupėje.“

Grupė sekmadienį paskelbė papildomą pareiškimą, kuriame teigė, kad ji nebuvo mitingo organizatorė, tačiau „suteikia 100% paramą šiam renginiui ir toliau rems panašius renginius ateityje“.

„Išdaigininko Koheno suorganizuotas rasistinis pasisakymas neatspindi renginių organizatorių ar „Vašingtono trijų procentų“ nuomonės“, – teigiama pranešime.

Daugelis spėliojo, kad visą tai buvo skirta „Kas yra Amerika?“ programai, tai Barono Koheno pasiryžimas Amerikos patriotizmui, kuris savo pirmoje dalyje paskatino keletą politinių veikėjų atskleisti nerimą keliančius įsitikinimus.

Ši informacija yra portalo klaipėdosžinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į klaipėdosžinios.lt. Parašykite mums adresu info@medijos.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: