Ryan Reynolds / instagram.com/vancityreynolds archyvo nuotr.

Šiandien tikriausiai nėra žmogaus, kuris nežino ar nėra matęs bent vieno filmo, kuriame vaidino kanadietis Ryan Reynolds. Filmų, laidų ir net reklamų pasirinkimas, kuriuose jį galime išvysti itin gausus.

Aktorius gimė 1976 metais spalio 23 dieną, Vankuveryje. Ryan Reynolds jauniausias iš keturių brolių. Jo tėtis buvo maisto didmenininkas, o mama – mažmeninės prekybos pardavėja. Šiandien aktoriui 45 metai, o pasaulis jį žino dėl nesuskaičiuojamos gausos vaidmenų, kuriuos jis atliko.

Ryan Reynolds savo karjerą pradėjo anksti. Jau 1990 metais Ryan Reynolds su savo draugu persikėlė į Los Andželą. Jam buvo vos 13 metų, kai atliko pagrindinį vaidmenį „Nickelodeon“ paauglių dramoje „Hillside“, kuri vėliau buvo pervadinta į „Penkiolika“ („Fifteen“). 4 sezonų serialas buvo rodomas1991-1993 metais. Jaunasis aktorius, būdamas 15 gaudavo tik mažus vaidmenis: svečio vieta „X failai“ („The X-Files“).

Penkiolikmetis Ryan Reynolds, tam, kad užsidirbtų, dirbo vakarinėje prekybos centro pamainoje. Nors iš pradžių jį lydėjo maži vaidmenys, aktorius buvo atkaklus. Jis buvo įkūręs improvizavimo grupę „Yellow Snow“. Negana to, persikėlus į Los Andželą, jam siūlė Ksanderio vaidmenį Josso Whedono seriale, tačiau Ryan Reynolds nebenorėjo vaidinti paauglio, todėl vaidmens atsisakė.

Atsisakius paauglio vaidmens, Ryan Reynolds pasitiko sėkmė. Jis 1998 metais gavo vaidmenį „Du vaikinai, mergina ir pica“ („Two Guys, a Girl and a Pizza Place“). Serialas vėliau pakeitė savo pavadinimą į trumpesnį: „Du vaikinai ir mergina“ („Two Guys and a Girl“). Tai buvo pirmasis Ryans Reynolds vaidmuo televizijoje. Šioje komedijoje jis vaidino medicinos studentą. 2001 metais pasirodė paskutinis serialo sezonas. Nuo tada aktorius pradėjo vaidinti vaidybiniuose filmuose. „Du vaikinai ir mergina“ seriale atliktas Bergo vaidmuo nebuvo vienintelis kartas, kai aktorius įsikūnijo į studentą. Ryan Reynolds vaidino daugiametį linksmą koledžo studentą ir komedijoje „Van Vailderio vakarėlis“ („National Lampoon‘s Van Wilder“).

Iki 2007 metų aktorius vaidino tik blankius vaidmenis, tačiau vis tiek buvo pastebėtas žmonių. Tais pačiais metais Ryan Reynold buvo paminėtas žurnalo „People“ numeryje „Seksualiausi žmonės“ („Sexiest Men Alive“) ir net pelnė „Seksualiausias Renesanso žmogus“ titulą.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ryan Reynolds (@vancityreynolds)

Dėl gražios aktoriaus išvaizdos, jis buvo geidžiamas. Ryan Reynolds nėra žmogus, kuris viešina savo asmeninio gyvenimo detales, tačiau galima pastebėti, kad merginų dėmesio jam tikrai netrūksta. Kelerius metus jis draugavo su dainininke Alanis Morrisette, 2004 metais jie susižadėjo, tačiau po trijų metų išsiskyrė. Tais pačiais, 2007 metais, Ryan Reynolds susižadėjo su aktore Scarlett Johansson ir po metų susituokė mažoje ceremonijoje. Santuoka netruko ilgai, nes 2010 metais jaunieji pasuko skirtingais keliais. Galima pagalvoti, kad visų mėgstamas aktorius yra neapsisprendęs, tačiau 2010 metais įvykusios vedybos su amerikiete aktore Blake Lively, vaidinusią seriale „Liežuvautoja“ („Gossip Girl“), įrodė, kad jis – šeimos žmogus. 2014 metų gruodį pora susilaukė pirmagimės James, po dviejų metų, rugsėjį, gimė ir antroji dukra, vardu Ines. 2019 metais šeimą papildė dar viena, trečia dukra, Betty.

Ryan Reynolds ne tik gražus veidas, bet ir asmenybė. Jis ne kartą įrodė savo gerumą dalyvaudamas įvairiose labdaros veiklose. 2008 metais jis dalyvavo „Niujorko maratone“ („The New York City Marathon“). Čia jis siekė surinkti pinigų J. Foxo fondui ir savo tėvo, kuriam diagnozuota Parkinsono liga, garbei. Aktorius taip pat dirbo fondo direktorių taryboje.

Visuomenininko, tėvo ir vyro aktoriaus karjera įsibėgėjo 2009 metais, kai jis suvaidino veiksmo, nuotykių filme „Deadpool“. Dar ir dabar dauguma žmonių Ryan Reynolds atpažįsta būtent iš šio filmo ir laukia tęsinių. Aktorius su kiekvienu nauju vaidmeniu vis labiau parodydavo, kad gali vaidinti įvairių žanrų filmuose. Savo, kaip komiko, talentą atskleidė romantinėje komedijoje „Piršlybos“ („The Proposal“), kur vaidino drauge su Amanda Bullock. Vėliau jis atliko Irake dirbančio amerikiečio, kuris pagrobiamas ir palaidojamas gyvas, vaidmenį nepriklausomoje dramoje „Palaidota gyvas“ („Burried“). Ryan Reynolds ne tik vaidino, bet ir demonstravo balso galimybes, įgarsindamas tokius animacinius filmus kaip „Krudžiai“ („The Croods“) ir „Turbo“. 2016 metais aktorius tapo dar žinomesnis, nes pagaliau pasirodė „Deadpool“. Šis filmas tapo daugiausia uždirbusiu visų laikų R-reitingu filmu. 2016 metai aktoriui buvo itin reikšmingi. Kai pasirodė „Deadpool“, aktorius buvo pagerbtas žvaigžde Holivudo šlovės alėjoje.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ryan Reynolds (@vancityreynolds)

Aktorystė nebuvo vienintelė Ryan Reynolds veikla. 2017 metais jis tapo džino ženklo „Aviation“ bendrasavininku. Šis ženklas buvo dažnai reklamuojamas aktoriaus socialiniuose tinkluose. Ypač pagarsėjo reklama, kurioje Ryan Reynolds apsimetė savo dvyniu broliu Gordonu ir kalbino pats save. Vėliau prekės ženklas buvo parduotas alkoholinių gėrimų bendrovei „Diageo“ už daugiau nei 610 mln. dolerių.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ryan Reynolds (@vancityreynolds)

Kad ir kaip būtų gaila, šių metų spalio mėnesį Ryan Reynolds pasiekė skaudi žinia. Aktorius paskelbė, kad kuriam laikui nutraukia savo karjerą. Jis teigia, kad nepasitraukia visam, tačiau dabar jam reikalinga pertrauka nuo filmų kūrimo. Paskelbus apie tokį sprendimą, gerbėjai ėmė nerimauti kas laukia tokių filmų kaip „Deadpool“ ar šiais metais pasirodžiusio „Laisvasis Gajus“ („Free Guy“). Visiems neramu, ar išvys savo mėgstamų filmų tęsinius. Spėjama, kad aktorius negrįš į ekranus iki 2023 metų, todėl „Deadpool 3“ ir „Laisvasis Gajus 2“ („Free Guy 2“) anksčiausiai pasirodytų tik 2024 metais.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ryan Reynolds (@vancityreynolds)

Yra ir gerų naujienų. Ryan Reynolds visai neseniai baigė filmuotis filme „Spirited“, kuris ekranuose pasirodys per 2022 metų Kalėdas. Tai kalėdinis filmas , paremtas Charles Dickens knyga „Kalėdų giesmė“ („A Christmas Carol“). Filme vaidina ir tokie žinomi aktoriai kaip Will Ferrell ir Octavia Spencer, o pats Ryan Reynolds čia atliko Ebenyzerio Skrudžo vaidmenį. Taigi, nors ir Ryan Reynolds trumpam sustabdo savo aktorinę karjerą, jis mums palieka gausą kitų filmų, kuriuose galime jį sutikti ir net vieną naują, kuris pasirodys 2022 metais sužibės kaip Kalėdų stebuklas.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: