Youtube archyvo nuotr.

Vienas rusas nusprendė iškrėsti išdaigą kitiems daugiabučio gyventojams bendro naudojimo lifte ant sienos priklijuodamas didžiulį Prezidento Vladimiro Putino plakatą. Gyventojų reakcijos į nuo sienos žvelgiantį didžiulį šalies lyderio veidą neliko nepastebėtos – jas įrašinėjo kamera, įmontuota lifte.

Vaizdo įrašas, kuriame matyti įvairios gyventojų reakcijos, šiuo metu jau yra sulaukęs 266 tūkst. peržiūrų. Žmonės užfiksuoti besijuokiantys, nusilenkiantys prieš plakatą, purtantys galvas, ir, daugiausia, besikeikiantys.

Pirmasis į liftą įlipęs vyriškis išsyk šūktelėjo kas per velnias. Palietęs kabantį portretą, jis pridūrė visai išprotėjo, ir toliau liftu kilo atsukęs lyderio portretui nugarą.

Kiti užfiksuoti lifto keleiviai – trys moteriškės – sureagavo panašiai: vos įlipusios taip pat išreiškė nuostabą: o, kas per šūdas. Kažkoks durnius pakabino.

Viena iš moteriškių pareiškė, kad paveiksle įmontuotos kameros, skirtos sekti žmonėms, o štai dar kitos, jaunesnio amžiaus, keleivės, liftu kilusios vėliau, sugalvojo pajuokauti ir nusifilmuoti su portretu – viena iš jų filmavo, o kita vaizdingai nusilenkė ir vaizdavo garbinanti Prezidentą. Šį vaizdelį lydėjo skambus abiejų merginų juokas ir reakcija į plakatą: tai siaubinga.

Kita pokšto auka – vyresnio amžiaus moteriškė, į liftą įėjusi su šuneliu, ir išsyk nusistebėjusi: O Dieve mano… linksmai nusijuokė. Koks gi žmogus galėjo čia šitai pakabinti…? Kažkoks košmaras.

Dar keletas keleivių apžiūrėjo portretą iš arčiau, įtardami paslėptas kameras, viena moteriškė, atsidarius lifto durims, tiesiog skėstelėjo rankomis ir nelipo vidun, o paskutinis vaizdo įraše matomas vyriškis, aiškiai pasimetęs, lifte nesakė nieko, tiesiog atsuko nugarą plakatui ir nerimastingai purtė galvą, o išlipęs sau po nosimi pasakė nu čia tai šūdas…

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: