© Franck Bohbot nuotr.

Vienas lankomiausių pasaulyje muziejų Luvro kompleksas retai būna tuščias.

Niujorke gyvenantis fotografas Franck Bohbot unikalaus meninio projekto dėka, suteikia mums retą galimybę prabėgomis pamatyti puošnias Luvro erdves. Kiekvienas kambarys yra pristatytas kaip ilgas tuščias kolidorius, užpildytas griežtomis linijomis, painiomis struktūromis, drąsiomis spalvomis ir įspūdingais meno kūriniais.

Panaikinęs žmogaus pėdsakus, projekto sumanytojas pačius kambarius pavertė meno kūriniais. Užuot sutelkę dėmesį tik į eksponatus, kabančius ant sienų, žiūrovai yra pakviesti artimiau pažiūrėti į vidinę erdvę, apžiūrėti grindų struktūrą, sienų spalvas ir sudėtingus kūrinius kabančius virš mūsų galvų.

Tylios, susimąsčiusios kompozicijos yra užpildytos griežtų architektūrinių elementų, kurie atskleidžia muziejaus istorinį didingumą ir momento ypatingumą. Šio darbo dėka F. Bohbot užfiksuoja Luvro esmę bei leidžia viso pasaulio gyventojams „aplankyti“ Paryžių.Luvras (2) Luvras (3) Luvras (4) Luvras (5) Luvras (6) Luvras (7) Luvras (8) Luvras (9) Luvras (10) Luvras (11)

 

Luvras (12)

Luvras (13)

 

© Franck Bohbot nuotr.

Ši informacija yra portalo klaipėdosžinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į klaipėdosžinios.lt. Parašykite mums adresu info@medijos.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: