Organizatorių archyvo nuotr.

Vasara – gimtadienių, įmonių švenčių ir komandiruočių sezonas. Verslo dovanos puikiai tinka verslo partneriams ar kolegoms dovanoti, siekiant formuoti draugiškus santykius, gauti puikų grįžtąmąjį ryšį, paskatinti klientų lojalumą bei padidinti darbuotojų motyvaciją geresniems darbo rezultatams siekti. Svarbu ir tai, kad išskirtinė, įmonės logotipu ar emblema papuošta dovana prisideda prie įmonės veiklos pristatymo ir žinomumo didinimo. Šiandien papasakosime, kokios gali būti personalizuotos ir būtent vasariškos verslo dovanos.

Gertuvės

Tokiomis karštomis dienomis, kokiomis galime džiaugtis pastarosiomis savaitėmis, nei vienas savo namų nepaliekame be gertuvės. Visi žinome, kad labai svarbu nuolat gerti daug vandens ir nedehidratuoti. Vis dėlto, gertuvės su Jūsų įmonės logotipu, bus aktualios ne tik karštuoju metų periodu, bet ir žiemą ar sportuojant, dalyvaujant išvykose bei kitose įvairiose aktyviose veiklose. Gertuves galite rinktis iš kelių skirtingų rūšių: metalinių, plastikinių, plokščių ar stiklinių. Belieka surasti jums labiausiai patinkantį variantą ir užsisakyti personalizuotas gertuves su logotipo spauda!

Kepurėlės

Kepinant vasariškai saulei, iš namų neišeiname ir be galvos apdangalo. Čia, kaip puiki vasariška dovana, gali būti ir vasarinės reklaminės kepurėlės su logotipu ar emblema. Tokia kepurėlė, kaip ir kitos verslo dovanos, padės kurti gerą santykį, bet, tuo pačiu, ir apsaugos nuo kaitrios vasaros saulės.

Organizatorių archyvo nuotr.

Marškinėliai

Rūbų niekada nebūna per daug, o ypač – marškinėlių, kurie praktiškiausi ir dažniausiai nešiojami yra būtent vasarą. Marškinėliai su jūsų įmonės logotipu – tai drabužis, kuris visada išlieka madingu ir naudingu. Vasara tokie personalizuoti marškinėliai leidžia išsiskirti iš minios, identifikuoti darbuotojus, personalą ar įmonės renginio svečius. Marškinėliai visada yra praktiška dovana, tik svarbu prisiminti, kad reikia rinktis gamintojus, kurie siūlo aukštos kokybės spaudą, kad po pirmojo skalbimo logotipai, užrašai ar emblemos nenusiplautų ar neišbluktų.

Organizatorių archyvo nuotr.

Rankšluostis

Tai, ko gero, viena praktiškiausių dovanų, nes visi savo dieną pradedame ir baigiame duše. Rankšluostis su įmonės logotipu ar emblema, yra puikus vasariškos verslo dovanos pasirinkimas, nes šiltasis metų laikas – maudynių ir poilsio sezonas, taigi rankšluostis tikrai bus panaudotas, o ne rinks dulkes kažkur spintoje ar lentynose. Rankšluoščiams taip pat svarbi kokybiška spauda, o pats įmonės logotipas dažniausiai yra siuvinėjamas tiesiai ant rankšluosčio.

Svarbiausia, kad ir kam būtų skirta verslo dovana, nepamiršti, kad reikia rinktis tik aukštos kokybės dovanas gaminančias įmones, norint sudaryti teigiamą įspūdį apie dovanotoją ir apskritai visą įmonės įvaizdį.

Užsakymo Nr. KMC210126

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: