© palomafaith.com archyvo nuotr.

Nors ir Paloma Faith jau sulaukė 28-ojo gimtadienio (Paloma Faith Blomfield gimė 1985m. liepos 21 d.) ir jos „žvaigždė“ suspindo tik 2007 metais. Pamačius šią asmenybę iškart atima žadą – išskirtinis  ir ekcentriškas retro stilius, ryškios šukuosenos, įspūdinga šypsena, puikus humoro jausmas, žavus britiškas akcentas bei nuostabus balsas nepalieka abejingų.

Ši britų daininkė, dainų autorė, aktorė vis dažniau yra kviečiama į įvairias pasaulinio lygio pokalbių laidas ne tik padainuoti, bet ir pranešti pasauliui apie save. Ji taip pat yra lyginama su tokiomis garsiomis moterimis kaip Marilyn Monroe, Amy Winehouse, Lady Gaga. Pati dainininkė viename iš savo interviu teigė, kad nors ir yra lyginama su šiomis moterimis bei tuo labai džiaugiasi, tačiau jos viduje gyvena ir pasitempti verčia Grace Kelly (aktorė, išskirtinio grožio moteris, 1956 tapusi Monako princese).

Kas ta Paloma Faith? Susipažinkite. Karjeros pradžia

2007 metai P. Faith tapo jos „šuoliu“ karjeros link –buvusi pritariamuoju vokalu dar studijų metais soul ir jazz atlikėjams Etta‘i Janes ir Billie‘ui Holiday, ją pastebėjo pora vadybininkų, kurie merginoje įžvelgė didelį talentą. Nors ir pati pradžia atlikėjai buvo sunki, nors ir ne viskas klostėsi taip, kaip ji norėjo, jau 2008 ji sukūrė pirmąją savo dainą „It’s Christmas (And I Hate You)”, kurią įrašė su dainininku Josh’u Weller’iu.

Norit tiesios ar kažko gražaus?

Vos pradėjus ryškėti šios atlikėjos žvaigždutei, 2009 metais pasipylė nauji jos singlai, kurie tapo gerai žinomi ir už Anglijos ribų : “Stone Cold Sober”, “New York”, “Do You Want The Truth Or Something Beautiful?”, “Upside Down”. 2009 metų gale, atlikėja paskelbė apie pirmąjį savo muzikinį turą Anglijoje ir Airijoje, kuris turėjo prasidėti 2010m. kovo mėnesį. “The Times” iškart apibūdino turą kaip “pilnas teatrališkumo, bet paremtas roko tikėjimu, kurio pagrindas yra Faith jausmingas balsas ir lyg didelis deimantas spindinti jos asmenybė”. Taip buvo išleistas pirmasis atikėjos albumas “Do You Want The Truth Or Something Beautiful?”.

Prasidėjus koncertams šalyje, atlikėją pradėta kviesti į tiesiogines transliacijas, pokalbių laidas, kuriose ji mielai atlikdavo savo dainas. Ilgai netrukus, 2011 metais, Paloma Faith “BRIT Awards” buvo nominuota kaip “geriausia britų solo atlikėja”. Apdovanojimų metu, atlikėja pasirodė su singlu “Forget you”, kurį atliko šalia Cee Lo Green. Po šio renginio, ji buvo kviečiama dainuoti kartu su tokiomis žvaigždėmis kaip Elton John, Bill Ryder – Jones, Plan B.

2012m., pasirodė antrasis atlikėjos albumas “Fall To Grace”. Kaip ji vėliau teigė, šis albumas : “asmeninis įrašas apie vieną iš periodų mano gyvenime”. Albumas užkariavo 2-ą poziciją Anglijoje. Pirmoji albumo daina “Picking Up The Pieces”, debiutavo 7-oje pozicijoje bei leido atlikėjai džiūgauti – pirmoji jos daina, įkopusi į dešimtuką. 2012 balandį, atlikėja prisijungė prie “The Voice UK” kviestinių padėjėjų ir padėjo atlikėjui Danny O’Donoghue ruošti mokinius pasirodymams. Liepos mėnesį, atlikėja prisijungė prie kompanijos “Out4Marriage”, kuri kovoja už tos pačios lyties santuoką. Kaip atlikėja teigė, jai tai yra didelis pasididžiavimas.

Tą patį liepos mėnesį, atlikėja iškeliavo į Jungtines Amerikos Valstijas ir pasirašė sutartį su “Epic Records”. Kompanija be galo džiaugėsi tuo, jog Paloma sutiko ir ją afišavo kaip :  “šios rezonuojančios eros sielos įsikūnijimu”. 2012 metų pabaigoje, jos albumas “Fall To Grace” tapo platininiu, o ji pati iš “BRIT Awards” išėjo su dvejais apdovanojimais : “Geriausia metų atlikėja” ir “Geriausias metų albumas”. 2013m., atlikėja pradėjo įrašinėti savo trečiąjį albumą.

Aktorės karjera

Paloma Faith susidūrė ir su aktorystės duona, kas tikrai atsispindi jos muzikiniuose klipuose :

 1. 2007 m. ji BBC kanalo dramoje apie policininkus „HolbyBlue“, suvaidino vagišę.
 2. Paloma taip pat suvaidino Sally, velnio merginą (aktorius Tom Wats), Terry‘io Gilliams‘o fantastiniame filme “The Imaginarium of Doctor Parnassus” (2009).
 3. Siaubo filme „Dread“, ji suvaidino Klarą Thornhill.
 4. Žymesnis jos pasirodymas buvo suvaidinti kabareto šokėją, vardu Georgia, “P. G. Wodehouse’s Blandings” (epizodas The Crime Wave at Blandings) 2013m. Po pasirodymo norint gauti vaidmeniui, ji teigė : “Man atrodo, kad jie nežinojo, jog aš kažkada vaidinau. Nuėjus į perklausą, man pasakė, jog jiems labai patiko šio charakterio interpretacija ir aš pasakiau “Aš tiesiog būnu savimi“.

Įdomūs faktai

 1. 2012m., Paloma Faith nešė olimpinį deglą su „truputį patobulinta sportine apranga“, nors tai jai buvo neleista. Aprangą ji patobulino taip : patrumpino marškinėlius, kad matytųsi nuogas pilvas, o ilgas kelnes atraitojo, jog nesivilktų žeme. Prie baltos aprangos ji priderino stilingus raudonos spalvos aukštakulnius, kuriuos visa spauda vadino “batais žudikais”. Vėliau ji interviu teigė, jog visiems reikia laikytis taisyklių, pagarbos kitiems žmonėms, tačiau nors ji ir yra geras bei padorus žmogus, vistiek daug ką padarys savaip, kas nutiko ir nešant olimpinį deglą.
 2. Po tėvų skyrybų, ji augo su mama. Viename iš interviu ji teigė, jog jos šeimos moterys yra iš prigimties prijaučiančios ir išmanančios madą, kas įkvėpė ir jos nenumaldomą aistrą stiliui, rūbams. Kaip ji pati sakė, jos stilius keitėsi labai dažnai, kas daugelį kartų jai sukeldavo problemų, ypatingai mokykloje. Dabar ji gali būti rami, nes tapo žvaigžde ir niekas jai netrugdo rengtis taip, kaip jai patinka, kas jai sukelia labai gerų emocijų.
 3. Ji yra pusiau ispanė, pusiau anglė.
 4. Ji pradėjo dainuoti kabareto klubuose.
 5. Paloma dirbo tokius darbus kaip vaiduoklis vaiduoklių traukinyje, agento provokuotoja ar mago asistentė.
 6. Mėgstamiausias patiekalas – japoniškas “Dim Sum”.
 7. Ji niekada negalvojo, kad išgarsės. Dainavimas jai tebuvo hobis ir šioks toks uždarbis.
Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: