Klipo "Solar power" kadras

Interviu su „The Wall Street Journal“ Lorde atvirai kalbėjo apie savo netradicinį požiūrį į šlovę ir nepasitenkinimą komercine sėkme.

24-erių atlikėja ir dainų autorė pagarsėjo tuo, kad vertina savo privatumą. Pertraukų tarp albumų metu ji dažniausiai sugrįžta į savo namus Naujojoje Zelandijoje ir pasitraukia iš dėmesio centro, o negausias naujienas gerbėjams perduoda elektroninio pašto naujienlaiškiais. Ji neturi prieigos prie savo pačios socialinių tinklų.

„Manęs tai visai nejaudina“, apie savo menką viešumą sako ji. „Tačiau esu tikra, kad kažkur yra žmogus su skaičiuokle, galinčia nurodyti būdus, dėl kurių uždirbu mažiau pinigų“.

„Kalbėjau apie tai su savo vadybininku“, tęsia ji. „Pasakiau, „Turiu daugiau pinigų, nei sugebėčiau išleisti per visą savo gyvenimą. Turiu namus. Turiu keletą žavių kilimų ir baldų, o maisto prekių parduotuvėje galiu nusipirkti viską, ko tik noriu. Na, su pinigais mums viskas gerai“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lorde (@lorde)

Lorde išleido savo ilgai lauktą trečiąjį albumą „Solar Power“. Ji atsisakė pasirodyti arenose ar pardavinėti kompaktinius diskus, kad pareklamuotų naująją muziką ir vietoj to pasirinko mažesnes vietas ir aplinkai nežalingas „muzikines dėžutes“.

„Esu būtent ten, kur ir noriu būti“, „The Wall Street Journal“ sako Lorde. „Man labiau patiktų būti kambaryje su 5 tūkst. žmonių, kurie žino visų mano dainų žodžius ir be galo vertina mano draugiją – nei turėti 18 tūkst. žmonių, kurie per radiją girdėjo keletą mano dainų ir jos jiems patiko“.

Ji taip pat pridūrė, kad apie save galvoje labiau kaip apie „amfiteatro merginą“, o ne „arenos merginą“.

Per savo metus trukusį pasaulinį „Melodrama“ turą, kuris baigėsi 2018 metų lapkritį, Lorde pasirodė keliose didelėse scenose, įskaitant Bostono „TD Garden“ ir Denverio „Pepsi Center“.

„Galėčiau būti sporto salės rūsyje ir maudytis krepšininkų persirengimo kambaryje – arba, pavyzdžiui, salė galėtų būti pavadinta greitojo maisto restorano pavadinimu – ir aš tiesiog pagalvočiau, „Nežinau ar tai man“, sako ji.

Lorde taip pat sakė, kad turėti mažiau, tačiau itin atsidavusių gerbėjų, yra „šauniausia“, ir tai leidžia jai vaikščioti ramiai, be paparacių, sekančių kiekvieną žingsnį.

„Turėti tokią didelę pagarbą, bet taip pat ir asmeninį savo gyvenimą ir nebūti tokia įžymia, kad dėl to nukentėtų mano gyvenimo kokybė – tai yra tikroji svajonė“, sako ji.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: