Fotografas Joan Carol įstabiuose darbuose fiksuoja žmonių vandenyje emocijas. Fantastiški vaizdai perteikia siluetus jūroje, jų panardinimą į subtilų grožį.

Modeliai dažniausiai aistringai bendradarbiaujantys tarpusavyje, tačiau Carol paįvairina nuotaiką nagrinėdamas žmogaus identiteto ir ištvermės temas.

Kiekviena fotografija yra vizualiai suvienyta dramatiško apšvietimo ir nuostabios spalvų paletės, tokiu būdu sudarydant įspūdį tarsi visi šie žmonės yra tos pačios istorijos dalis, tik apsigyvenę skirtinguose skyriuose.

Fotografas naudoja skaitmeninę manipuliaciją kaip savo idėjų įgyvendinimą. Kartais tai labai subtilu (keičiant vandens purslus), o kitąkart norima objektą ar pačią jūrą paskandinti liepsnose. Būtent šiais įkvepiančiais momentais mes vertiname neginčijamą vandens grožį ir jo sugebėjimą vienyti įsimylėjelius ar net pasiūlyti atgimimo jausmą.

Joan Carol sukurtos nuostabios fotografijos apgaubiančios vandens grožį:

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

15

16

18

99

Ši informacija yra portalo klaipėdosžinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į klaipėdosžinios.lt. Parašykite mums adresu info@medijos.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: