Organizatorių archyvo nuotr.

Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijai padės buvęs aplinkos ministras Kęstutis Navickas, jis visuomeniniais pagrindais konsultuoja frakcijos narius aplinkosaugos klausimais.

Klaipėda yra sparčiai besivystantis miestas, tačiau nepaisant plėtros iššūkių, šiame mieste yra nemažai paveldėtų problemų, kurias būtina nedelsiant spręsti, siekiant gyventojams geresnės gyvenimo kokybės. Tai galima pasiekti, kai yra politinės atsakomybės ir valios. Svarbu, kad frakcijos nariams miesto aplinkosaugos problemos svarbios, tad džiaugiuosi gavęs kvietimą prisidėti prie jų sprendimų“, – teigia K. Navickas.

TS-LKD frakcijos seniūnas Aidas Kaveckis sako, kad aplinkosaugos klausimų sprendimas šiuo metu yra vienas svarbiausių miesto valdžios prioritetų. Žinia, kad buvęs aplinkos ministras gyvena ir dirba Klaipėdoje, pasak A. Kaveckio, paskatino frakcijos narius pasinaudoti galimybe ir įtraukti K. Navicką į miesto aplinkos sprendimų paiešką.

Labai džiaugiamės, kad tokio lygio ekspertas sutiko padėti mums sprendžiant Klaipėdai itin aktualias problemas, susijusias su taršos valdymu, uosto veikla, transporto sistemos plėtra. Darbo Vyriausybėje patirtis bei jo paties akyvi visuomeninė veikla aplinkosaugos srityje labai sustiprins mūsų pastangas siekiant gerinti klaipėdiečių gyvenimo kokybę“, – sako A. Kaveckis.

K. Navickas 2016-2018 metais buvo šios kadencijos Vyriausybės aplinkos ministras. Šiuo metu eina Personalo vadovo pareigas mokslo ir technikos inovacijų bendrovėje „Vėjo projektai“, kuri specializuojasi kurdama atsinaujinančia energija varomas elektrinio transporto sistemas.

Ši informacija yra portalo klaipėdosžinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į klaipėdosžinios.lt. Parašykite mums adresu info@medijos.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: