Kaip išsirinkti tinkamiausią biuro kėdę?

Paskelbė: KlaipėdosŽinios.lt redakcija Data: 2020-04-07 05:15

Spausdinti | Komentarai

Biure didžiąją dalį laiko praleidžiame sėdėdami, o sėdint labiau apkraunamas stuburas. Ilgai dirbdami sėdimoje pozicijoje pavargstame išlaikyti tiesią nugarą, mūsų kūnas suglemba, dėl ko raumenys išsitampo ir, gavę papildomo krūvio, jo nebeatlaiko. Norėdami išvengti nugaros ir kaklo skausmų ieškokite ergonomiškos biuro kėdės, prilaikančios apatinę nugaros dalį ir padedančios išlaikyti taisyklingą laikyseną. Pakilę nuo kokybiškos biuro kėdės, neturėtumėte jausti jokio diskomforto.

Tačiau kaip rasti kokybišką baldą? Iš galybės įvairių formų, dydžių ir spalvų biuro kėdžių išsirinkti vieną – itin sudėtinga užduotis.

Jei iki šiol dar neteko rinktis biuro kėdės, natūralu, kad visos jos atrodo vienodos. Be to, labai dažnai ofiso kėdė, į kurią pirmiausia atkreipiame dėmesį, iš tikrųjų mums visiškai netinka.

Taigi, gera biuro kėdė turėtų būti:

Reguliuojamos biuro kėdės dalys

Geriausia, jei galima reguliuoti kėdės sėdynės aukštį, atlošą ir porankius. Šias funkcijas turinti darbo kėdė yra universali ir tinkama skirtingų ūgių darbuotojams.

Ergonomiškos biuro kėdės. UAB „Yara Lietuva“, fotogr.: Darius Petrulaitis.

Darbo kėdės ir medžiagos

Svarbu išsirinkti kėdę, pagamintą iš kokybiškų ir ilgai tarnaujančių medžiagų. Gaminant biuro kėdes įprastai naudojama aukštos kokybės tekstilė, natūrali oda, techniniai plastikai, aliuminis, nerūdijantis plienas, kitos patvarios medžiagos.

Kokybiškos biuro kėdės gali tarnauti iki 10-ies metų ar net ilgiau, todėl renkantis baldus reikia pagalvoti apie jų priežiūrą, higieną. Ypač svarbu, iš kokių medžiagų pagamintas darbo kėdės apmušalas. Geriausia, jei audinys būtų laidus orui (išgarinantis prakaitą) bei lengvai valomas.

Antriniai, bet ne mažiau svarbūs ofiso kėdės kriterijai

Jei ieškote kokybiškų biuro kėdžių, bene didžiausią jų asortimentą rasite mūsų salone Vilniuje, T. Narbuto g. 5. Ieškote biuro kėdės Kaune? Užsukite į Eigulių g. 2. Klaipėdoje esame įsikūrę Birutės g. 5, o Šiauliuose – Dvaro g. 79.

Užsakymo Nr. KMC200033

Ši informacija yra portalo klaipėdosžinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į klaipėdosžinios.lt. Parašykite mums adresu info@medijos.lt

 

Naujienos iš interneto

traffix.lt