Organizatorių archyvo nuotr.

Verslas 2021 metais sustojo. Nebeorganizuojami tradiciniai kolektyvo skatinimo renginiai, nebeveikia sporto klubai, nebėra Kalėdinių vakarėlių. Viskas apsiriboja iš pavienių darbuotojų telefonų nufilmuotu „Jarusalema“ šokiu. Atrodo, kad ir dovanų kolegos nebegauna gimtadienio proga… Labai daug gražių ir lojalumą įmonei skatinančių dalykų tiesiog pražuvo. Įmonės vadovybė verčiasi per galvą ir bando surasti kažką, kas prisidėtų prie verslo skatinimo ir kolegų pagerbimo. Ir randa…

Verslo dovanų gamintojai kiek sutrikę. Dramatiškai sumažėjo marškinėlių, rašiklių, kepuraičių su logotipu gamyba. Kai kurių populiarių dovanų nebeužsako visai, nes jos susijusios su kelionėmis, kurios uždraustos. Bet susidomėjimas apsauginėmis priemonėmis šoko į viršų kosminiais greičiais. Taip, įmonės rūpinasi, kad apsaugos priemonės būtų su jų prekės ženklo simbolika.

Apsaugos priemonės su logotipu

Apsaugos priemonės su logotipu yra labai paklausi verslo dovana. Šiuo metu labiausiai domimasi daugkartinio naudojimo veido kaukėmis. Tai paprasta tekstilinė kaukė, skirta apsaugoti aplinkiniams nuo sergančio žmogaus. Tai nėra ta medicininė kaukė, kuri apsaugo nuo mažyčio viruso, tačiau tokios daugkartinės kaukės pakankamai populiarios ir nešiojamos.

Veido kaukė su logotipu pagaminama gana greitai. Priklausomai nuo to, kokią spaudos technologiją pasirenka užsakovas. Embroideriavimas užtrunka kiek ilgiau, nes išsiuvinėjamas didelis kiekis kaukių, be to reikia tinkamai paruošti dizainą. Šilkografija, tampografija ar spausdinimas ant audeklo yra populiarios technologijos, kurios nereikalauja didelių užsakymų. Galima logotipą atspausdinti ir ant 20-50 kaukių. Tai kaip tik tiek, kiek reikia nedidelei įmonei.

Organizatorių archyvo nuotr.

Atgimė bandanos ir movos

Kas galėjo pagalvoti, kad bandanos ir movos kada nors taps populiarios? Taip, bandana yra tokia didelė languota skarelė, kurią dažniausiai dėvi motociklininkai ir dviratininkai. Mova yra per galvą užmaunamas šalikas iš elastingos medžiagos, kuris iki šiol buvo reikalingas slidininkams ir sportuojantiems lauke bet kokiu oru. Dabar šie du iki šiol nebuvę populiarūs dalykai tapo viena iš populiariausių verslo dovanų. Ant jų nesudėtinga uždėti logotipą ar kitokį užrašą. Be to šios verslo dovanos yra dėvimos lauke, kur jas mato nemažai žmonių. Taip populiarinamas ir ant jų esantis prekės ženklas.

Veido skydeliai – ne itin populiarūs

Veido skydeliai yra labai gera apsaugos priemonė, nes per juos matomas veidas, jie netrukdo kalbėti ir kvėpuoti. Ant veido skydelį laikančio lankelio galima uždėti bet kokį logotipą ir taip padaryti šią apsaugos priemonę išskirtinę. Deja, šiuo metu Lietuvoje veido skydeliai yra gana reti. Juos pamatysime televizijoje ar per įmonių susirinkimus konferencijų salėje.

Kodėl jie neišpopuliarėjo? Atsakymas labai paprastas – kaltas mūsų oras. Veido skydelis rasoja, nes lauke labai šalta, o iš nosies ir burnos nuolat išeina šiltas 35 laipsnių oras. Iš karto susidaro kondensatas ir veido skydelis pasidengia matiniu sluoksniu. Atrodo nelabai simpatiškai. Dėl to veido skydelis tinkamas tik naudojimui viduje ir tik esant ramiam bendravimui. Aktyviam laisvalaikiui jis netinkamas. Nepaisant to jis vis dar gali būti puikia dovana.

Viena populiariausių verslo dovanų – nedidelis dezinfekcinio skysčio buteliukas rankoms dezinfekuoti su įmonės logotipu. Tokį galima įsidėti ir į kišenę, todėl tai itin naudinga ir kompaktiška dovanėlė.

Užsakymo Nr. KMC210011

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: