© Erwin Olaf nuotr.

Fotografo Erwin’o Olaf’o darbuose sąveikauja subtilumas, stilistinis išbaigtumas ir detalumas.

Nuolatinės tobulos fotografijos paieškos atspindi fotografo Erwin‘o tikslus, vidinius impulsus, motyvus ir norą išsiskirti iš kitų. Tai, kaip šios fotografijos suvokiamos belieka nuspręsti stebėtojui. Olaf‘o fotografijos vilioja, intriguoja ir kelia klausimus, tačiau jis atsisako pateikti atsakymus. Nuotraukose paslėptos įvairios reikšmės ir įsivaizduojami simboliai.

Fotografijų cikle Mature Erwin’as maištauja prieš visuomenę apėmusią jaunystės maniją.

Provokuojančioje nuotraukose matose senyvo amžiaus moteris, dėvinčias pikantiškus apatinius ir seksualiai pozuojančias. Šiomis nuotraukomis mums norima priminti, kad bet kokio amžiaus žmonės gali būti seksualūs. Mes turėtume didžiuotis savo kūnais bei amžiumi ir pamiršti ribotus visuomenės lūkesčius ir normas.

Gimęs 1959 metais Olandijoje, Erwin’as šiuo metu gyvena Amsterdame. Jis savo menu nori parodyti tai, apie ką nekalbame ir ko nepastebime, nes apie tai sudėtinga kalbėti. Socialinės problemos, tabu, ir įsigalėjusios normos – nuolatinės Erwin’o fotografijose gvildenamos temos. Puikią estetinę intuiciją turintis nuotraukų autorius specialiai maskuoja šias temas, tad stebėtojas iš pradžių pakliūna į fotografo paspęstas vizualiai intriguojančias pinkles. Vis dėlto, stebėtojui visada lieka dramatiškas ir emocijas keliantis įspūdis.

Ideali kompozicija, puikus apšvietimas ir dizainas kartu su Erwin’o aistra nepriekaištingiems scenarijams, puikiai atspindi šiuolaikinio gyvenimo realijas.

Mature (1) Mature (2) Mature (3) Mature (4) Mature (5) Mature (6) Mature (7) Mature (8)

© Erwin Olaf nuotr.

Ši informacija yra portalo klaipėdosžinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į klaipėdosžinios.lt. Parašykite mums adresu info@medijos.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: