ABC“ vadovo Polo Li „Wiip“ studijos dėka televizijoje atgims garsusis Džordžo Orvelo distopinis romanas „1984-ieji“. Tačiau „1984-ųjų“ adaptacija bus paremta ne Orvelo romanu, tuo pačiu pavadinimu, o Roberto Ikio ir Dankano Makmilano pjese. Abu menininkai prisidės prie serialo kūrimo darbų, kuris, kaip numatoma dabar, turėtų susidaryti iš penkių serijų. Teatro pasirodymas susilaukė daug dėmesio dėl nepakartojamo Orvelo košmariškos vizijos apie fašizmą ir priespaudą atvaizdavimo, įskaitant ir siaubingas kankinimo scenas, kurios privertė žiūrovus (tariamai ir Dženifer Lorens) nualpti, pabėgti iš salės ar net apsivemti.

Pjesės „1984-ieji“ televizijos adaptacija, tikriausiai, atrodys šokiruojančiai siaubingai, o tai turėtų sudominti nemažai žiūrovų. Naujajame seriale „1984-ieji“ vaidins Deividas Flinas, kuris taip pat prodiusuos kartu su Ikiu, Makmilanu ir Polu Li. Ikis ir Makmilanas prasitarė, kad šiuolaikinių laikų ir pasaulio, kuris kovoja su dezinformacija bei melagingomis naujienomis ir nuo jų priklauso, kontekste ši adaptacija bus „visiška naujovė“.

Robertas Ikis ir Dankanas Makmilanas sakė:

Kadangi nevieningais mūsų laikais, kuomet susiduriame su sekimu, melagingomis naujienomis ir tiesos stoka, pasaulis kovoja su demokratija ir vyriausybe, poreikis Orvelo šedevrui tiesiog nepaneigiamas. Televizijos ekranai puikiai atitiks jo vaizduojamą bendruomenę, kuri savo ekranais tiki labiau nei pasauliu už namų langų.

Jei niekada nesate skaitę Džordžo Orvelo romano „1984-ieji“, štai jo trumpas aprašymas:

Istorijos veiksmas vyksta įsivaizduojamoje ateityje, 1984-aisiais, kuomet dauguma žmonių kenčia nuo nesibaigiančio karo, visur juos stebinčios vyriausybės, istorijos neigimo ir propagandos. Didžioji Britanija tapo totalitarinės supervalstybės Okeanijos provincija, kurią valdo Partija, įdarbinusi Minčių policiją, kad ši persekiotų individualumą ir nepriklausomą mąstymą. Didysis Brolis, Partijos lyderis, mėgaujasi didžiu asmenybės kultu, nepaisant to, kad jis galbūt net neegzistuoja. Pagrindinis veikėjas Vinstonas Smitas – darbštus ir nagingas darbuotojas bei Išorinės partijos narys, kuris slaptai nekenčia Partijos ir svajoja apie maištą. Jis sukuria uždraustus santykius su kolege Džiulija ir po truputį pradeda prisiminti, koks buvo gyvenimas prieš pradedant valdyti Partijai.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: