Deivas Batista iš žymaus profesionalaus imtynininko didele kino žvaigžde tapo po to, kai nusidažęs kūną dažais 2014 metų filme „Galaktikos sergėtojai“, suvaidino pažodžiui viską suprantantį, tvirtą ateivį Draksą Naikintoją ir šį vaidmenį pakartojo „Sergėtojų“ tęsinyje „Keršytojai. Begalybės karas“ ir „Keršytojai. Pabaiga“, ir dar kartą atliks artėjančiame trečiajame „Sergėtojų“ filme.

Tačiau itin atviras aktorius nebijo išreikšti savo jausmų ir panašu, kad jam jau kiek pabodo visas šis Marvel reikalas. „Cinema Blend“ jis prisipažino, kad jo nuomone, artėjantis „Sergėtojų“ filmas Draksui bus paskutinis, nes jam atrodo, kad Marvel neberūpi toks Draksas ir Mantis (Pom Klementif), kokius iš pradžių vaizdavo režisierius Džeimsas Gunas. Batista sakė, kad tikrai nesutiktų įkūnyti Drakso Disney+ programoje, nes nenorėtų kasdien kęsti ilgų grimo valandų. Naujausiame interviu jis užsiminė, jog jaučiasi nusivylęs, kad Marvel pavertė Draksą linksmumo pridedančiu personažu ir neišplėtojo šio veikėjo.

„Gaila, kad jie daugiau neinvestavo asmeniškai į Draksą“, reklamuodamas savo naująjį Netflix zombių filmą „Army of dead“ sakė Batista. „Nes manau, kad Draksas gali papasakoti kur kas daugiau. Manau, kad Draksas turi itin įdomią biografinę savo istoriją, kurią jie tiesiog ignoravo“.

Deivas Batista norėtų, kad Draksas turėtų daugiau įniršio

Komiksuose matomo Drakso Naikintojo biografiniai faktai visai kitokie nei Drakso iš MCU, kadangi jis buvo žmogus, kurio sielą patalpino ypatingų galių turinčiame kūne, idant galėtų atkeršyti Tanosui už jo paties ir žmonos nužudymą. Tačiau jo dukra Tanoso išpuolį išgyveno ir galiausiai tapo itin galinga aiškiarege Mėnulio drakone (org. Moondragon). Tuo tarpu Draksas perėjo daugybę skirtingų įsikūnijimų – vieni sumanesni, kiti stipresni. Batista gan nusiminęs, jog MCU nesuteikia tokių galimybių Draksui. „Kalbant kiek savanaudiškai man, kaip aktoriui, tai būtų suteikę galimybę parodyti skirtingas Drakso puses, emociškai“, teigė aktorius.

Galbūt jis šiek tiek pasipiktinęs ir dėl to, kad Draksui Naikintojui taip ir neteko iš tikrųjų kažko naikinti. „Draksas į skudurus gauna daugiau nei kiti Marvel personažai“, sako Batista. „Visas tas „Naikintojo“ reikalas jiems nė motasi“.

Jis supranta, kodėl Draksas įstatytas į tokią vienmatę dėžutę. Marvel visada turi daugybę projektų, o Drakso vystymas niekada nebuvo jų prioritetas, ypač po to, kai jis nusistovėjo kaip komiškas veikėjas. „Žmonėms labai patiko komediškoji Drakso pusė ir jie tuo pasinaudojo vieną kartą, kitą, kol galiausiai taip ir liko“, sako Batista. „Bet mes pražiopsojome didelį to veikėjo potencialą ir aš nemanau, kad kada nors su tuo susitaikysiu“.

Kaip bebūtų, Batista sako, kad Drakso vaidmuo „pakeitė jo gyvenimo kryptį“ ir jis visada jausis už tai dėkingas. Taip pat aktorius nekantrauja filme „Galaktikos sergėtojai Vol. 3“ užbaigti Drakso kelionę.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: