© Igno Maldžiūno nuotr.

Ką tik debiutinį albumą „Destinations“ išleidusi dainininkė Jazzyvile nesiliauja stebinti. Savo gerbėjams dainininkė pristato ką tik sumontuotą vaizdo klipą singlui „Colours“, kuriame ji suspindo lyg rokeriška gulbė. Klipo filmavimas užtruko šeštadalį paros, o prie jo sukūrimo dirbo net 5 operatoriai ir režisierius Mindaugas Arlinskas.

„Gulbės stilių“ Živilei sukūrė kostiumų dizainerė Justė Kondrotė vadovaujanti „ŠARKA. Daiktų kelionės“ butikui, makiažą – Monika Poškutė („MakeUp and Sugar“).

„Stengėmės įsikurti kaip namuose. Tokia ir buvo klipo idėja – live sesija lyg kokiame jaukiame muzikos bare“, – pasakoja dainininkė Jazzyvile.

Buvusios žydų sinagogos patalpose netruko pasijausti ir mistinė dvasia – į kelis klipo kadrus „įsiprašė“ ir du „Sinagoga Studio“ patalpų šeimininko, visuomenininko Igno Maldžiūno juodi it smala katinai.

„Viršelis ir albumo interliudams sukurtas vaizdo įrašas – konceptualūs ir mįslingi, tad pirmuoju muzikiniu klipu norėjau prisistatyti be jokios fikcijos. „Colours“ klipas yra puiki galimybė susipažinti su gyvu mano ir kolegų – Andy Lau aka. L8M8 ir Andriaus Radavičiaus – pasirodymu. Išvykstame į turą po Lietuvą, pirmasis koncertas Kaune jau vasario 20–ąją“, – į debiutinį turo koncertą kviečia Jazzyvile. Simboliška – koncertas vyks būtent ten, kur buvo filmuojamas muzikinis klipas – „Sinagoga Studio“.

„Norėjome atkurti tikrą pasirodymą, tad Živilei ir jos kolegoms reikėjo tiesiog pabūti savimi. Jokios pompastikos. Jų nereikėjo mokyti, kaip elgtis scenoj – komanda ne kartą koncertavo kartu. Viskas gavosi taip, kaip norėjome, o man labiausiai patinka studijoje gyvenančių katinų sušmėžavimas kadre“, – šypsosi klipo režisierius Mindaugas Arlinskas.

Jazzyvile vienoje scenoje yra grojusi su elektroninės muzikos legendomis „Underworld“ ir apšildžiusi šokių muzikos gerbėjams puikiai pažįstamą Armin van Buuren. Elektroninės muzikos scenoje aštuonerius metus koncertuojanti Jazzyvile savo muzikos į jokius rėmus įsprausti nenori. Debiutiniame albume „Destinations“ girdima house, downtempo, drum’n’bass, synthpop, groovy funk stilių muzika.

Pirmasis Jazzyvile kūrinys „In my soul“, gimęs 2006-aisiais, „Radiocentro metų apdovanojimuose“ nusileido tik „RyRalio DJs“ hitui „Sultry blue“. Prie kūrinio sėkmės stipriai prisidėjo Andy Lau.

Ši informacija yra portalo klaipėdosžinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į klaipėdosžinios.lt. Parašykite mums adresu info@medijos.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: