Visi šiuo metu karantine esantys žmonės žino, kad labai svarbu rasti veiklos laiko praleidimui. Daugelis gali dirbti iš namų, tačiau kas nutinka, kai tavo karjera susijusi su viešojo meno kūrimu? Be abejonės, žymiausias pasaulio gatvės menininkas Banksy, nauju savo „Instagram“ įrašu atsakė į šį klausimą.

Nors Banksy darbai puikavosi visur, pradedant Izraelio Vakarų Krantu ir baigiant Manhetenu, paskutinė jo instaliacija kiek intymesnė. Mažos pieštinės žiurkės laksto menininko vonios kambaryje. Įrašo prierašas sako: „Žmona nekenčia, kai dirbu iš namų“, o nuotraukos puikiai perteikia Banksio nepaprastas mintis.

Nuotraukose matosi, kad šios išdykę žiurkės vonios kambaryje linksmai leidžia laiką. Viena kybo ant rankšluosčių kabyklos ir ištiesusi letenėlę purškia dantų pastą, o kita, tuo tarpu, bėgioja ant tualetinio popieriaus ritinėlių. Matoma žiurkė, kuri net bando panaudoti šią vietą pagal paskirtį, tačiau stipriai „prašauna pro šalį“. O veidrodyje matosi žiurkė, kuri daro tą patį, ką ir daugelis mūsų – skaičiuoja dienas karantine.

Banksy darbas suteikia ne tik šiuo metu visiems labai reikalingo humoro, bet ir parodo, kad kūrybingų minčių neįmanoma sustabdyti. Net ir uždarytos viduje, jos vis tiek ras būdą kaip ištrūkti. Tiesą sakant, daugybė menininkų dalinasi savo projektais internetinėje erdvėje, kad įkvėptų kitus ištyrinėti savo kūrybiškumą.

Ši informacija yra portalo klaipėdosžinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į klaipėdosžinios.lt. Parašykite mums adresu info@medijos.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: