Jei paklausi Žvaigždžių Valdovo (Chris Pratt), jis pasakys, kad „Pamišę dėl šokių“ (Footloose) yra pats geriausias filmas. Tiesą sakant, jis dažnai „Galaktikos sergėtojų“ filmuose lygina savo gyvenimą su „Pamišę dėl šokių“ žvaigždės Kevino Bekono gyvenimu.

Bekonas, kurio naujo trilerio „Tu turėjai išvykti“ (You Should Have Left) premjera įvyko užpraeitą penktadienį, nežinojo, kad režisierius James Gunn‘as įtraukė jo vardą į scenarijų populiariame „Marvel“ filme. Tai buvo jam tikra staigmena, kai jis sėdėjo kino teatre, žiūrėdamas 2014 metų „Galaktikos sergėtojai“ filmą.

Bekonas norėdamas pareklamuoti „Tu turėjai išvykti“ prakalbo ir apie tai, kad yra žinomas „Marvel“ kino pasaulyje.

„Na, buvau paminėtas „Galaktikos sergėtojų“ filme, ir aš manau, kad tai gana nuostabu,” pasakojo aktorius. „Aš tikrai nieko nežinojau apie tai ir tada nuėjau į kino teatrą, ir kažkas manęs paklausė: „Ar jau matei šį filmą?“ Atsakiau: „Ne, žiūrėsiu, bet dar nemačiau.” Aš sėdžiu kino teatre ir galvoju: „Oho, na ir pripažinimas!”

2014 metais, kai buvo išleistas „Galaktikos sergėtojų“ filmas, Bekonas pasidalino savo peržiūros įspūdžiais „Twitter” platformoje.

„Šaunu,” rašo jis apie „Galaktikos sergėtojus“ ir apie „Keršytojai. Begalybės karas“: „Tai buvo šaunu.”

Tai tikriausiai ne atsitiktinumas, kad Gunn‘as galvojo apie Bekoną, kai kūrė „Galaktikos sergėtojus“. Su visais 80-ųjų pop kultūros elementais matyti, kad tai buvo laikotarpis, kai Žvaigždžių valdovas paliko žemę suteikiant jam galimybę remtis „Pamišę dėl šokių“ filmu, Gunn‘as jau prieš tai buvo padaręs filmą „Super“ su Kevinu Bekonu.

„Aš buvau jau daręs filmą su James Gunn‘u. Tai buvo filmas, kurį jis padarė prieš pradėdamas Galaktikos serijas. Tai buvo labai nedidelis filmas ir mes buvome Šreveporte, Luizianoje,“ prisimena Bekonas. „Filmas su Rainn Wilson‘u. Buvo vaidmuo, kuris iš pradžių buvo skirtas aktoriui Jean-Claude Van Damme‘ui. Dėl kažkokios priežasties Jean-Claude atkrito. James man paskambino, o aš buvau jo filmo „Šlikštynė“ (Slither) gerbėjas, kurį jis surežisavo. Jis pasakė: „Nori šio vaidmens?” Atsakiau: „Būti Jean Claude Van Damme’o dubleriu? Žinoma.”

Filmas „Super“ turi gerbėjus, kurie dar ir dabar kalba apie jį, ir Bekonas tapo žinomas „Marvel“ kino pasaulyje. Žvaigždžių valdovas ir visi kiti Kevino Bekono gerbėjai gali tikėtis ir vėl jį pamatyti filme „Tu turėjai išvykti“, kuris išleistas birželio 19 dieną.

Ši informacija yra portalo klaipėdosžinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į klaipėdosžinios.lt. Parašykite mums adresu info@medijos.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: