Boratas Sagdiyevas grįžo su trenksmu. Išgalvoto kazachų žurnalisto mokumentinis filmas skleidžia blogas naujienas Holokausto neigėjams, Donaldo Trumpo šalininkams ir asmeniniam prezidento advokatui Rudy Giuliani. 

Filmas apie pakvaišusį kazachų žurnalistą, kurį vaidina Sacha Baronas Cohenas „Boratas: pornografinės beždžionės dovana premjero pavaduotojui Michailui Pencui, kad būtų naudinga neseniai sumažėjusiai Kazachstano tautai ‘‘, pasirodęs penktadienį „Amazon Prime“, yra Sachos Barono Coheno 2006-ųjų didžiojo hito, uždirbusio 260 milijonų dolerių, pelnio „Oskaro“ nominaciją, tęsinys.

Šią vasarą, kai šiek tiek palengvėjo JAV koronaviruso situacija, juosta nufilmuota slapta.

Kol filmo siužetas buvo apgaubtas paslaptimi, ėmė sklisti žinia apie naujas Sahos Barono Coheno pasalas, o Rudy Giuliani liepą prisipažino, kad vename viešbučio kambaryje buvo nufilmuotas „interviu“ su patrauklia ir koketiška jauna moterimi, kuri, kaip vėliau paaiškėjo, aktorė filme įkūnijusi nepilnametę Borato dukterį.

Filme šis susidūrimas, atrodo, palieka 76 metų politiką labai kompromituojančioje situacijoje, pagautą, tiesiogine to žodžio prasme, įsikišusį ranką į kelnes.

Buvęs Niujorko meras jau atsiribojo nuo šios situacijos, tvirtindamas, jog jis tik susikišo „marškinius į kelnes po to, kai nusiėmė mikrofoną“. R.Giuliani sako: „Niekada interviu metu ar po jo nesu elgęsis netinkamai. Jei Sacha Baronas Cohenas teigia kitaip, jis begėdiškai meluoja“.

“Tik vėliau supratau, kad tai turėjo būti Sacha Baronas Cohenas. Galvojau apie visus žmones, kuriuos jis anksčiau apgavo, ir jaučiausi gerai dėl savęs, nes jo apgaulės manęs nepalietė”, – leidiniui sakė Giuliani ir pridūrė, kad yra “kai kurių jo filmų gerbėjas”. Giuliani, artimas D.Trumpo sąjungininkas.

Advokatui į pagalbą atskubėjo ir prezidentas Donaldas Trumpas, stipriai užsipuolęs britų aktorių, garsėjantį provokuojančiais personažais: „Nesu Sacha Barono Coheno gerbėjas, prieš keletą metų jis bandė mane apkvailinti. Jis yra apsimetėlis, man jis nėra juokingas, man jis – kirminas“, – žurnalistams sakė prezidentas.

R.Giuliani toli gražu nėra vienintelis komiko taikinys, kurį filmas paliko išraudusiu veidu. Baronas Cohenas teigė, kad jis bijojo dėl savo gyvybės, įsiveržus į ginklų teisių mitingą Vašingtono valstijoje. Viceprezidentas Maikas Pencas taip pat trumpai pasirodo filme.

Juostos reklaminė kampanija be visų privalumų parodijuoja Kazachstano vyriausybės „Twitter“ paskyrą su žinutėmis: „Mes sveikiname D.Trumpą už tai, kad sutriuškinome demokratų jam suteiktą COVID“, ir sveikiname „Pussygrabber“ viceprezidentą Mikhaelį Pence’ą su jo debatų pasirodymu.

2003 metais komikas iš dabartinio JAV prezidento ėmė interviu, įkūnydamas Ali G peronažą – gangsterį, D.Trumpui pristačiusį „novatoriškos“ pirštinės, skirtos valgyti ledus, dizainą.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: