Filmo "500 days of Summer" kadras

Kino industrija turi kultines vietas, kuriose vis yra kažkas filmuojama. Tai gali būti seni dvarai, restoranai ir net knygynai. Tai kartais sukelia žiūrovams déjà vu akimirkų žiūrint filmus. Galbūt ir jūs tai patyrėte.

Pažiūrėkime, kurias vietas Holivudas dažniausiai naudoja filmuoti filmams.

1. „Bow“ tiltas, esantis Niujorko Centriniame parke, dažnai naudojamas kaip fonas romantiškoms scenoms.

2. Didžiojoje Britanijoje esančios Alnviko pilies eksterjeras buvo naudojamas nufilmuoti Hogvartso piliai. Be to, Alnviko pilis pasirodė seriale „Dauntono abatija“, taip pat kai kuriuose kituose filmuose ir serialuose.

3. „Leonie Pray“ namas yra Kalifornijoje ir laikomas „Tudor“ atgimimo stiliaus architektūros idealu. Šį namą taip pat galite pamatyti filme „Keistas išradimas“ ir seriale „Beverli Hilsas, 90210“.

4. Šio pastato debiutas įvyko 1986 m., kai didžiajame ekrane pasirodė filmas „Ferio Biulerio poilsio diena“. Nuo tada šis namas daug kartų pasirodė kituose filmuose.

5. Viena populiariausių kavinių pasaulyje – „Quality Cafe“ – buvo naudojama filmuojant daugybę filmų. Deja, kavinė užsidarė 2014 m.

Atkreipkite dėmesį į tai, kad personažai yra panašiai išsidėstę pirmuosiuose 2 kadruose, o interjeras beveik nepasikeitė – tarp šių kadrų yra 6 metų skirtumas. Tuos pačius puodelius taip pat galite pamatyti kadruose Nr. 2, Nr. 3 ir Nr. 4.

6. „Hatfield“ namas yra senovinis anglų dvaras, dekoruotas „Tudor“ ir „Jacobean“ stiliumi. Šis privatus pastatas, priklausantis vietos aristokratijai, aktyviai nuomuojamas filmavimams.

7. Šis taip pat yra „Hatfield“ namas. Galerija, kurią matote paveikslėlyje žemiau, yra 52 metrų ilgio.

8. Filmų „Betmenas“ ir „Kapų plėšikė Lara Kroft: gyvybės lopšys“ kūrėjai tame pačiame pastate pasirinko filmuoti iš to paties kampo. Ši biblioteka taip pat yra „Hatfield“ name.

9. Gaisrinė Nr. 23 (Los Andželas) pasirodė keliolikoje filmų, tačiau dažniausiai ji prisimenama dėl savo „vaidmens“ filme „Vaiduoklių medžiotojai“.

10. „Vasquez Rocks“ parko akmenys „vaidino“ daugiau nei 70 Holivudo filmų.

11. „Rockefeller Center“ sodai (Niujorkas) tapo vieta, kur yra filmuojama daugybė superherojų filmų (ir televizijos laidų).

12. „Greystone Mansion“ yra prabangus 55 kambarių namas Beverli Hilse. Tai labai „geidžiama“ vieta filmavimams.

13. Anksčiau „Parkwood Estate“ buvo privati rezidencija, tačiau dabar ji turi nacionalinės istorinės vietos statusą. Ji reguliariai rodoma filmuose.

14. Kita vieta, kurią plačiai reklamuoja kino industrija, yra „The Smokehouse“ restoranas. Čia daugelio filmų veikėjai ateina papietauti. Beje, šis restoranas vis dar atidarytas.

Žinoma, interjero dizainas labai pasikeitė, nes nuo 2 aukščiau išvardytų filmų filmavimo praėjo 13 metų.

15. „Monumentų slėnis“ dažnai tampa fonu filmuose su vakarietiškomis temomis. Jis yra palei Arizonos ir Jutos valstijų sieną.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: