Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų gerbėjai laukia naujai pasirodančių, įvairioms video žaidimų platformoms skirtų naujienų. 2020-ieji – ne išimtis. Kai kurie žaidimai jau išvydo dienos šviesą, o iki kai kurių pasirodymo liko vos keletas mėnesių. Portalas KaunoZinios.lt siūlo pažvelgti į ko gero laukiamiausius šių metų kompiuterinius žaidimus.

Assassin‘s Creed Valhalla

Šis, jau 13-asis „Assassin’s Creed“ („Žudikų brolijos“) žaidėjų pamėgtos serijos žaidimas, šįsyk mus nukels į Senovės Didžiąją Britaniją, kurią mėgins užgrobti vikingai. Žaidime valdysime vikingų grupuotės lyderį Eivorą, su kuriuo bus leidžiamasi į pačias įvairiausias misijas. Verta paminėti, kad šis žaidimas yra atviro pasaulio, o tai reiškia, kad žaidėjas nebus pririštas prie tam tikrų misijų – atvirkščiai, Eivorui suteikta laisvė leis vystyti ne tik pagrindinę istorijos ašį, bet ir daug kitų misijų, o tai reiškia, kad kiekvienas pasirinkimas turės įtakos žaidimo eigai. Sunku pasakyti, ar šis žaidimas bus toks pat sėkmingas kaip 2013 metais pasirodęs leidinys – „Juodoji vėliava“ (angl. „Black Flag“), pasakojantis apie piratus, ar tokie „Žudikų brolijos“ hitai kaip „Ištakos“ (angl. „Origins“) ir „Odisėja“ (angl. „Odyssey“). Bet kuriuo atveju šios įspūdingos sagos naujos dalies pasrodymas yra įvykis laukiamas visame pasaulyje.

„Assassin’s Creed Valhalla“ pasaulį išvys šių metų gruodį, o žaidimas bus prieinamas tiek asmeninių kompiuterių, tiek konsolių turėtojams.

Cyberpunk 2077

„Cyberpunk 2077“ – tai lenkų studijos „CD Projekt RED“ RPG stiliaus žaidimas, kuris bus paremtas 1988 m. išleistu „Cyberpunk 2020ׅ“ stiliaus stalo žaidimu, o veiksmas vyks praėjus 57-eriems metams.

Žaidimo veiksmas vyks atvirame 6 rajonų naktiniame mieste, o žaidėjas kitoje ekrano pusėje valdys personažą, pavadintą prekeivis V. Šis žaidimas pasižymės didžiule laisve: čia bus galima keliuose lygmenyse tobulinti savo sugebėjimus, kova vyks tiek ginklu, tiek rankomis.

Įdomu tai, kad 2019 m. Vroclave žaidimo kūrimui buvo įkurta atskira studija, kurioje dirbo net 400 darbuotojų, o tai leidžia tikėtis, kad sulauksime itin detalaus ir daug galimybių pasiūlysiančio žaidimo.

Studija „CD Projekt RED“ su „The Witcher 3“ projektu sulaukė didžiulio pasisekimo – jis tapo geriausiu metų žaidimo, tad į „Cyberpunk 2077“ projektą, pasirodysiantį šių metų lapkritį, yra dedama daug vilčių.

Dark alliance

„Dark alliance“ – trečiojo asmens keleto rolių RPG stiliaus video žaidimas, sukurtas „Tuque Games“ kompanijos. Šis video žaidimas yra paremtas visiems puikiai žinomo stalo žaidimo „Dungeons and Dragons“ principu.

Jo anonsas pirmą kartą viešai buvo parodytas 2019 m. gruodį geriausių metų žaidimų apdovanojimų metu. Oficiali žaidimo versija žaidėjus pasieks šių metų rudenį, o tikslesnė data kol kas nėra skelbiama.

Final Fantasy VII Remake

Kultine tapusi japonų kūrėjų „Final Fantasy“ žaidimų serija turi dar vieną tęsinį. Ši dalis yra 1997 m. pasirodžiusio „Final Fantasy VII“ tęsinys. Daug strategijos reikalaujantis keleto rolių žaidimas jau sulaukė gerų atsiliepimų dėl puikios grafikos, siužeto ir muzikinio takelio. Taip pat kritikai itin teigiamai atsiliepė dėl išlaikomos dar nuo praeito amžiaus pradėto kurti žaidimo krypties, kuri lieka ta pati, tačiau vis dar yra vystoma.

Šis balandžio pradžioje pasirodęs žaidimas yra prieinamas tik Playstation 4 konsolių turėtojams. Neoficialiais duomenimis, po žaidimo pasirodymo per tris dienas buvo parduota daugiau nei 3,5 milijono žaidimo kopijų.

„Ghost of Thushima“

„Ghost of Thushima“ – trečio asmens veiksmo ir nuotykių video žaidimas, sukurtas „Sucker Punch Production“ studijos, kuri pasaulyje puikiai žinoma dėl „InFamous“ žaidimų serijos. Atviro pasaulio žaidimas, valdant samurajų Jin Sakai, kvies keliauti po XIII a. Japoniją ir ginti ją nuo priešų invazijos.

Žaidime bus gausu misijų, tiek pagrindinių, tiek ir tokių, kurias bus galima praleisti, tačiau tai nereiškia, kad jų nevykdymas neįtakos tolimesnės žaidimo eigos.

Kaip ir „Infamous“ video žaidimų serija, taip ir „Ghost of Thushima“ bus prieinama tik Playstation 4 konsolės turėtojams, o dienos šviesą išvys jau šių metų liepos 17 dieną.

The Last of Us part 2

„The Last of Us Part II“ – neabejotinai vienas laukiamiausių šių metų žaidimų, kuris pasirodė birželio 19 d. Po didžiulio pasisekimo sulaukusios pirmosios dalies, po šešerių metų „Naughty Dog“ studija grįžta su antraja trečiojo asmens nuotykių žaidimo dalimi, skirta Playstation 4 turėtojams.

Šįkart žaidimo kūrėjai vėl kvies stoti akistaton su griūvančiu pasaulio, kuris kenčia dėl infekcijos, didžiąją žmonijos dalį pavertusios zombiais.

Žaidimas tikrai nėra tik visiems atsibodusi zombių šaudyklė – čia galima patirti nuotykius ieškant įvairių daiktų, vietų, taip pat reikia atsargiai rinktis draugus, nes mirties akivaizdoje žmogiški santykiai tampa kur kas sudėtingesni.

Marvel‘s Avengers

Tai – bene pirmasis visus keršytojus suvienysiantis didžiulis „Crystal Dynamics“ ir „Eidos Montreal“ studijų veiksmo ir nuotykių žaidimo projektas.

„Marvel‘s Avengers“ bus paremtas komiksais. Siužetas vyks praėjus penkeriems metams po „A day“ – keršytojų dienos, kuri baigėsi tragedija, nusinešusia ne vieną mirtį. Tai suvienys keršytojų komandą bendram tikslui – išgelbėti pasaulį nuo supervalstybių, grasinančių pasaulio pabaiga.

Žaidime išvysime mums puikiai pažįstamus personažus: Kapitoną Ameriką, Geležinį žmogų, Hulką ir kitus.

Šis nuotykių žaidimas sukurtas daugeliui platformų – tiek asmeniniams kompiuteriams, tiek konsolėms, o debiutuos rugsėjo 7 d.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

Tai – „Hardsuit Labs“ kompanijos projektas, kuris žaidėjus kvies pasinerti į pasaulį, pilną vampyrų, demonų ir kitų fikcinių būtybių. Video žaidimas, paremtas „White Wolf‘s“ stalo žaidimo principu ir yra 2004 m. pasirodžiusios pirmosios žaidimo dalies tęsinys.

Žaidimo veiksmas vyksta šio amžiaus Sietle, kur paslaptingai nužudytas žmogus atgimsta vampyru, turinčiu silpnų, tačiau nežemiškų galių, kurios vėliau yra tobulinamos.

„Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2“ dienos šviesą išvys šių metų rudenį, žaidimas sukurtas visų platformų turėtojams.

Outriders

„Outriders“ – lenkų studijos „People Can Fly“ projektas, kuris kvies į pagalbą pasitelkti įvairius ginklus ir gerai praleisti laiką. Tai – trečiojo asmens šaudyklė, kurioje galėsime susikurti savo veikėją, tobulinti jo įgūdžius, keliauti ir vykdyti pačias įvairiausias misijas. Tiesa, „Outriders“ – fantastikos žanro žaidimas, todėl čia susigrumti teks ir su neregėtais monstrais ar kitomis būtybėmis. Scenarijaus autorius Joshua Rubinas žaidimo siužetą lygina su tokiais filmais kaip „Apocalypse Now“ ir „Heart of Darkness“, tad tikėtina, kad tai nebus eilinė šaudyklė – žaidėjai sulauks ir įdomios bei dinamiškos istorijos.

Žaidimas, skirtas tiek asmeninių kompiuterių, tiek kosnolių turėtojams, pasirodys 2020 m. pabaigoje.

Resident Evil 3 Remake

Legendinė „Resident Evil“ siaubo žaidimų serija išleido dar vieną tęsinį. Šįkart pasaulį išvydo 1999 m. sukurtos dalies „Resident Evil 3: Nemesis“ atnaujintą versiją ir tęsinį. „Capcom“ studijos darbas kvies visais įmanomais būdais išgyventi pasaulį užklupusios zombių apokalipsės akivaizdoje.

Kritikai šį balandžio 3 d. pasirodžiusį žaidimą itin vertina už subtilią grafiką, istorijos perteikimą ir patį žaidimo jausmą bei jame tvyrančią įtampą. Tiesa, „Resident Evil 3 Remake“ susilaukė ir kritikos: visų pirma, dėl labai trumpo siužeto, taip pat dėl nuokrypio nuo originalios istorijos bei įvykių „pritempimo“.

Nepaisant to, per dvi savaites po žaidimo pasirodymo buvo parduota daugiau nei du milijonai kopijų.

Reklama: Kas yra vacys

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: