Filmo „Aš esu Tonia“ kadras

Tiesiog neįtikėtina stebėti, kaip aktoriai atsidavę amatui ir stengiasi kuo geriau atlikti savo vaidmenis. Dažniausiai tai reiškia, kad dėl vaidmens jiems tenka padaryti ką nors neįprasto ar sunkaus. Pavyzdžiui , kai kurie triukai, kuriuos atliko Tomas Kruzas filme „Neįmanoma misija 6“ (Mission: Impossible – Fallout, 2018), buvo tokie pavojingi, kad tik viena valstybė jam leido juos atlikti.

Negalime atplėšti akių nuo ekrano, matydami, kad aktoriai dėl mylimo darbo atiduoda viską, todėl pateikiame 10 beprotiškų dalykų, kuriuos jie turėjo padaryti, kad tinkamai atliktų savo darbą.

1. Margo Robi – „Aš esu Tonia“ (I, Tonya, 2017)

Norėdama tinkamai suvaidinti liūdnai pagarsėjusią dailiojo čiuožimo čiuožėją Tonią Harding, Morgo Robi turėjo puikiai jaustis ant ledo. Dėl šios priežasties ji treniravosi 5 mėnesius, 5 dienas per savaitę po 4 valandas. Ji netgi Kalėdas, Naujųjų metų išvakares ir dieną prieš vestuves praleido čiuožykloje – štai kokia atsidavusi ji buvo.

2. Choakinas Feniksas (Joaquin Phoenix) – „Džokeris“ (Joker, 2019)

Dėl „Oskarą“ laimėjusio vaidmens Choakinas Feniksas atsikratė 24 kilogramų. Jis sakė, kad toks didelis svorio praradimas per trumpą laiką paveikė jo psichologinę būseną, todėl jam buvo lengviau įsijausti į vaidmenį.

3. Danielis Radklifas – „Džiunglės“ (Jungle, 2017)

Biografiniame filme apie išlikimą Amazonės miškuose Danielis Radklifas vaidino pagrindinį veikėją. Tam, kad kuo tiksliau suvaidintų personažą, Danielis pajuto, kad jam reikia sulieknėti, todėl prieš vaidinant nevalgydavo dvi dienas.

4. Kristano Beilo svorio pokyčiai ekrane

Filmas „Valdžia“ (angl. Vice) buvo nominuotas aštuoniems Oskarams, jame pagrindinio vaidmens atlikėjas Kristanas Beilas į Džordžo W. Busho laikų viceprezidentą persikūnijo taip, kad aktoriaus nebeįmanoma atpažinti. Tai ne pirmas drastiškas aktoriaus persikūnijimas svorio pagalba kine.

5. Henris Kavilas – „Raganius“ (The Witcher, 2019-)

Ruošdamasis scenoms, kuriose aktorius pasirodo be marškinėlių, jis turėjo sukelti kūno dehidrataciją, kad labiau išryškėtų jo raumenys. Keturias dienas prieš filmavimą jis išgerdavo 1,5 l. vandens, o kitą dieną tik 0,5 l. Trečią ir filmavimo dieną vandens jis visai negerdavo.

6. Džordžas Makėjus – „Šaunusis kapitonas“ (Captain Fantastic, 2016)

Kad galėtų atlikti sudėtingas jogos pozas, Džordžas Makėjus užsiimdavo joga 3-4 valandas per dieną.

7. Zendaya – „Didysis šou meistras“ (The Greatest Showman, 2017)

Filmavimų metu režisierius norėjo panaudoti kuo mažiau kaskadininkų. Būtent todėl mokytis trapecijos Zendaya pradėjo likus trims mėnesiams iki filmavimų ir kai kuriuos triukus atliko pati.

8. Emilis Giršas – „Atgal į gamtą“ (Into the Wild, 2007)

Filme „Atgal į gamtą“ pasakojama tikra istorija apie vyrą, kuris pėsčiomis keliavo per Šiaurės Ameriką. Kai gavo pagrindinį vaidmenį Emilis Giršas svėrė 71 kg. Iš pradžių jam reikėjo atsikratyti 12 kg., tačiau kai buvo filmuojama dalis, kuomet pagrindinis veikėjas pasiekia Aliaską, jo svoris nukrito iki 52 kg.

9. Tomas Kruzas – „Neįmanoma misija 6“ (Mission: Impossible – Fallout, 2018)

Tomas Kruzas žinomas dėl beprotiškų triukų, kuriuos atlieka be dublerio pagalbos. Šiame filme jis atliko „HALO“ šuolį. Jis yra pirmasis aktorius atlikęs tokį pavojingą šuolį, o Jungtiniai Arabų Emyratai buvo vienintelė valstybė, leidusi jam tai padaryti. Pirmiausia jis treniravosi vėjo tunelyje, o pasiekti tobulam kadrui iš lėktuvo turėjo iššokti 106 kartus.

10. Mišelė Viljams ir Rajanas Goslingas – „Liūdnasis valentintadienis“ (Blue Valentine, 2010)

Filme „Liūdnasis valentintadienis“ Viljams ir Goslingas vaidino sutuoktinius. Režisierius norėjo, kad aktoriai (įskaitant mergaitę, kuri vaidino dukrą) kurį laiką gyventų kartu, tokiu būdu pajausdami, kad tai kas filmuojama yra tikra. Būtent todėl šie trys aktoriai mėnesį gyveno kartu, tačiau tik dienomis, nes naktimis Viljams vykdavo namo pas savo dukterį.

Ši informacija yra portalo klaipėdosžinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į klaipėdosžinios.lt. Parašykite mums adresu info@medijos.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: