Krisas Hemsvortas

Ar melas yra tas pats, kas nutylėti tiesą? Tai klausimas amžiams. Laimei, daugeliui aktorių atsakymas lieka tarsi pilka zona. Dėl to jiems pavyko išgauti kelis mažyčius melus, kurie jiems suteikė svarbių vaidmenų. Pavyzdžiui, Rebel Vilson ilgai slėpė savo tikrąjį amžių. Tačiau kai kurie kiti kolegos aktoriai melavo, kad gali jodinėti žirgais ar groti būgnais. Daugeliui režisierių teko sugalvoti kūrybiškus tokio melo sprendimus, melo kurį aktoriai pasakė per aktorių atranką.

Čia pateikiami aktoriai, melavę norėdami gauti vaidmenis filmuose, kuriuose labai norėjo dalyvauti. Taip pat pažiūrėkime, ką režisieriai turėjo padaryti, kad išspręstų su tuo melu susijusias problemas.

1. Krisas Hemsvortas

Dabar žinome, kad Krisas Hemsvortas puikiai suvaidino griaustinio dievą Torą „Marvel“ kino visatoje. Taigi gali pasirodyti keista, kad Australijos aktoriui anksčiau tekdavo meluoti dėl savo fizinės išvaizdos – norėdamas gauti kelis vaidmenis, Hemsvortas turėjo meluoti apie savo ūgį. Jis pareiškė, kad yra žemesnis, nors iš tikrųjų yra 190 cm ūgio. Jį nustebino, kad Toro vaidmeniui reikėjo aktoriaus, kuris buvo aukštesnis nei 180 cm, todėl šį kartą jam nereikėjo meluoti dėl savo ūgio.

2. Benas Hardis

Benas Hardis taip norėjo gauti Rodžerio Teiloro vaidmenį filme „Bohemijos rapsodija“, kad nusprendė pasekti daugelio prieš jį buvusių aktorių pavyzdžiu. Jis melavo savo CV pridėdamas, kad yra talentingas būgnininkas. Filmo režisierius Brajanas Singeris ieškojo žmogaus, galinčio groti šiuo instrumentu, nes panoraminiuose kadruose matėsi, ar būgnas sinchronizuotas su muzika. Po daugybės valandų treniruojantis, aktorius išmoko groti būgnais ir sugebėjo sėkmingai suvaidinti „Queen“ būgnininką.

3. Edis Redmeinas

„Oskaro“ laureatas melavo apie tai, kad moka jodinėti, kai bandė gauti Antonijaus Babingtono vaidmenį filme „Elžbieta: aukso amžius“. Bet tada, kai atėjo laikas filmuoti, visi suprato, kad jis meluoja, ir daugeliui scenų turėjo būti samdomi kaskadininkai. Po daugelio metų jis dar kartą gavo vaidmenį istoriniame filme „Karalienės sesuo“. Papasakojęs savo istoriją, jis buvo išsiųstas į stovyklą 2 mėnesiams ir šį kartą jis išmoko jodinėti.

4. Paulas Meskalas

Paulas Meskalas beveik prarado pagrindinį vaidmenį seriale „Normalūs žmonės“. Jam pavyko jį gauti dėka mažo melo, kurį pasakė jo agentas. Šiam konkrečiam vaidmeniui reikėjo aktoriaus, kuris galėtų vairuoti, o Meskalas net neturėjo teisių. Taigi, artimiausiomis dienomis aktorius turėjo intensyvias vairavimo pamokas, ir tai buvo priežastis, kodėl mes galime pamatyti jo, kaip Konelo, puikų pasirodymą.

5. Lorensas Fišburnas

Nežinome, ar šis kvalifikuojamas kaip melas, bet vis tiek verta paminėti. Kai Lorensas Fišburnas gavo vaidmenį filme „Apokalipsė“, jis melavo apie savo amžių. Veikėjui turėjo būti 17 metų, tačiau kai prasidėjo vaidyba, aktoriui tebuvo 15. Filmavimas užtruko tiek ilgai, kad tuo metu, kai viskas buvo sutvarkyta ir parengta rodyti kino teatruose, Fišburnui sukako 17 metų. Taigi techniškai jis nemelavo, tiesa?

6. Džordžas Lazenbajus

Iš visų aktorių vaidinusių Džeimsą Bondą, Džordžo Lazenbajaus beveik niekas neprisimena. Tai sutapimas, nes jis pasirodė tik filme „Jos didenybės tarnyboje“ (1969). Lazenbajus neturėjo jokios vaidybos patirties, jau nekalbant apie vaidinimą prieš kamerą. Tačiau jam pavyko gauti vaidmenį dėl melų, kuriuos jis pasakė prodiuseriams. Kai jis pagaliau pasakė tiesą, ne visus sužavėjo jo faktinis potencialas, dėl kurio Australijos modelis buvo pasamdytas.

7. Nikolas Keidžas

Žinomas faktas, kad šis talentingas aktorius debiutavo komedijoje „Geri laikai Ridžmonto vidurinėje“ (1982). Tačiau mažiau žinomas faktas yra tas, kad iš pradžių Keidžas buvo svarstomas Brado Hamiltono vaidmeniui. Viskas klostėsi puikiai, kol prodiuseriai sužinojo, kad jam 17, o ne 18, kaip jis sakė per atranką. Kai jie sužinojo tiesą, jis neteko vaidmens, kuris jam buvo skirtas, nes pagal tuometinius įstatymus jis negalėjo dirbti tiek valandų, kiek 18-metis. Tada jis gavo antraplanio personažo vaidmenį.

8. Gabrielė Karterė

Kai Gabrielė Karterė bandė gauti vaidmenį serialui „Beverli Hilsas 90210“, aktorė nedvejodama pakoregavo dalykus ir pasakė, kad buvo jaunesnė, nei tada buvo iš tikrųjų. Viename interviu ji teigė nerimaujanti, kad žmonės galėjo pagalvoti, kad ji per sena, kad vaidintų gimnazistę. Karterei buvo 29 metai, tačiau ji suteikė gyvybingumą Andrėjai Zakerman, kuriai turėjo būti tik 16 metų.

9. Anė Hatavai

Režisierius Angas Ly ieškojo aktorės, galinčios jodinėti žirgais, o Hatavai nedvejodama melavo apie tai, bandydama gauti Lurenos vaidmenį. Žinoma, dėl to Hatavai 2 mėnesius turėjo lankyti jojimo pamokas. Galų gale 2005 m. pasirodė daug apdovanojimų pelnęs filmas „Kuprotas kalnas“.

10. Rebel Vilson

Aktorė ir komikė Rebel Vilson juto poreikį vis nuslėpti, kiek jai metų, kad gautų kelis vaidmenis. 2015 metais Australijos spauda pradėjo spėlioti apie jos tikrąjį amžių ir vardą. Bulvariniai leidiniai teigė, kad Vilson gavo keletą vaidmenų meluodama filmavimo grupėms. Ginčas baigėsi teisine kova prieš „Bauer Media“ dėl šmeižto. Šiandien mes žinome, kad jai yra 40 metų ir kad jos vardas ir pavardė yra Rebel Melanija Elizabeta Vilson.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: