Melissa McCarthy filme "Spy"

Jie vaidina geriausiuose kino teatrų filmuose, yra rodomi per televiziją ir matomi žurnaluose, dalyvauja raudonojo kilimo renginiuose ir atrodo, kad jie visada buvo garsūs. Realybėje daugelis įžymių žmonių ilgus metus praleido laukdami savo sėkmės. Melisa Makarti (Melissa McCarthy), Styvas Kerelis (Steve Carell) ir Morganas Frimanas (Morgan Freeman) – tik keli aktoriai, kurie įrodė, kad nėra „tinkamo“ amžiaus, kad taptum sėkmingas, ir kad turi siekti savo tikslo.

Kantrybė ir sunkus darbas yra raktas į sėkmę ir štai sąrašas talentingų aktorių, išgarsėjusių būdami 30-ies, 40-ies, 50-ies ir net 60-ies!

Melisa Makarti (Melissa McCarthy) – išgarsėjo 41-ių metų

Vienas iš pirmųjų Melisos pasirodymų per televiziją buvo 1997 m. (tada jai buvo 27 metai), kai ji dalyvavo laidos „Dženė“ (Jenny) epizode. Po to Melisa vaidino daugybėje filmų ir TV laidų, įskaitant „Čarlio angelai“ (Charlie’s Angels), „Baltasis Oleandras“ (White Oleander), „Gražūs bjaurūs žmonės“ (Pretty Ugly People) ir kt. Tačiau ji buvo plačiai pripažinta kaip talentinga aktorė po to, kai 2011 m. suvaidino komedijoje „Sunokusios pamergės“ (Bridesmaids). Už šį vaidmenį ji gavo „Academy Award“ nominaciją. „Maikas ir Molė“ (Mike & Molly) taip pat iškėlė jos populiarumą, o Melisa už šį vaidmenį gavo pirmąjį „Emmy“ apdovanojimą.

Harisonas Fordas (Harrison Ford) – išgarsėjo 35-ių metų

Harisonas Fordas išgarsėjo gana „vėlai“ Holivude. Jam buvo 35 metai, kai jis gavo Hano Solo vaidmenį „Žvaigždžių karų“ trilogijoje (1977–1983). Vėliau Harisonas Fordas patvirtino savo pagrindinio aktoriaus statusą, kai vaidino „Indiana Džounso“ (Indiana Jones) filmų apie keliaujantį archeologą serijoje.

Džonas Hemas (Jon Hamm) – išgarsėjo 36-ių metų

Džono Hemo televizijos ir filmų debiutai įvyko 2000 m., kai jis vaidino vaidmenis filmuose „Hagliai“ (The Hughleys) ir „Kosmoso kaubojai“ (Space Cowboys). Tačiau tik 2007 m. Džonui Hemui buvo suteiktas proveržio vaidmuo ir pelnytas tarptautinis pripažinimas. Tai buvo Dono Dreiperio vaidmuo televizijos dramoje „Reklamos vilkai“ (Mad Men), o jo garsaus darbo dėka aktorius gavo daugybę apdovanojimų, nominacijų ir gerų kritikų atsiliepimų.

Timas Alenas (Tim Allen) – išgarsėjo 38-ių metų

Timas Alenas savo komiko karjerą pradėjo 1975 m. ir komedija daugelį metų buvo jo dalykas. Platesnis pripažinimas ir šlovė aktoriui atiteko, kai jam buvo 38 metai. Tai įvyko komedijos „Namų tobulinimas“ (Home Improvement) dėka, kuri buvo rodoma nuo 1991 m. iki 1999 m. Tai buvo viena populiariausių laidų JAV, o Timas gavo daugybė apdovanojimų ir nominacijų už šį vaidmenį.

Konė Briton (Connie Britton) – išgarsėjo 39-ių metų

Tami Teilor iš serialo „Penktadienio vakaro žiburiai“ (Friday Night Lights) yra tas vaidmuo, kuris Konę Briton padarė garsia aktore ir net ikona bei pavyzdžiu. Konei buvo 39 metai, kai ji gavo šį vaidmenį, kuris jai suteikė daugybę apdovanojimų ir nominacijų, tačiau ji pradėjo rodytis televizijos laidose ir filmuose nuo 1990 m.

Džeinė Linč (Jane Lynch) – išgarsėjo 40-ies metų

Džeinė Linč išpopuliarėjo 2000-ųjų pradžioje su tokiais filmais kaip „Geriausias“ (Best in Show), „Galingas protas“ (Mighty Mind) ir „40-ies ir vis dar skaistus“ (The 40-year-old Virgin). Prieš tai Džeinė vaidino filmuose bei TV laidose. Jos pirmasis didelis filmas buvo „Atvirkščiai“ (Vice Versa).

Bilis Bobas Tortonas (Billy Bob Thornton) – išgarsėjo 42-ų metų

Bilis Bobas Tortonas debiutavo ekrane devintajame dešimtmetyje, tačiau išgarsėjo beveik per naktį, kai 1997 m., būdamas 42 metų, jis buvo nominuotas 2 „Academy“ apdovanojimams už filmą „Skustuvo ašmenys“ (Sling Blade). Jis laimėjo vienoje iš nominacijų (geriausias pritaikytas scenarijus), taip pat buvo nominuotas ir laimėjo kelis kitus šio filmo apdovanojimus, įskaitant „Edgar“ apdovanojimą už geriausią filmą.

Styvas Kerelis (Steve Carell) – išgarsėjo 43-ų metų

Styvas Kerelis abu savo proveržio vaidmenis gavo 2005 m., kai jam buvo 43 metai. Tai buvo Maiklas Skotas, komedijos šou „Biuras“ (The Office) bosas, ir Endžio Stitserio vaidmuo filme „40-ies ir vis dar skaistus“ (40-year-old Virgin). Abu šie filmai išgarsino Kerelį, nors jis pirmą kartą pasirodė filmuose ir per televiziją dar dešimtojo dešimtmečio pradžioje.

Morganas Frimanas (Morgan Freeman) – išgarsėjo 50-ies metų

Sunku patikėti, kad buvo laikas, kai Morganas Frimanas nebuvo garsus, tačiau 1987 m. šis talentingas aktorius išpopuliarėjo filme „Protingas“ (Street Smart). Aktoriui jau buvo 50 šio filmo metu. Jo garsus darbas šiame filme atnešė tarptautinį pripažinimą ir keletą nominacijų prestižiniams apdovanojimams. Tuomet jo sėkmė buvo patvirtinta daugybe nominacijų ir „Auksinio gaublio“ apdovanojimu už kitą svarbų vaidmenį filme „Vežant panelę Deizę“ (Driving Miss Daisy).

Džiudė Denč (Judi Dench) – išgarsėjo 61-ių metų

Džiudė Denč buvo garsi britų teatro aktorė, kai ji išgarsėjo Holivude ir visame pasaulyje. Ji sulaukė proveržio kaip Džeimso Bondo „Auksinė akis“ (GoldenEye) viršininkė. Po „Auksinės akies“ Džiudė Denč buvo nominuota daugybei kino apdovanojimų, įskaitant 7 „Academy“ apdovanojimus (ji laimėjo vieną iš jų: „Įsimylėjęs Šekspyras“ (Shakespeare in Love), 1998 m. – už geriausią palaikančią aktorę).

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: