Daugiau nei 20 ikoniškų vaidmenų, kurie galėjo atitekti kitiems aktoriams

Paskelbė: Milda Lileikaitė Data: 2020-08-01 11:48

Spausdinti | Komentarai

Dėka aktorių, kurie ekranuose įkūnija filmų personažus, tampa ikoniški. Įsivaizduokit, kaip atrodytų pagrindiai filmų personažai, jei juos suvaidintų kiti aktoriai? Yra daugybė pavyzdžių, kuomet Holivudo filmų aktoriai buvo pakeisti kitais arba aktorių atranka neįvyko taip, kaip tikėtasi.

Nusprendėme išsiaiškinti, kurie aktoriai vos per plauką negavo vaidmenų, kuriuos šiandien myli milijonai žmonių.

Claire Danes atmetė pasiūlymą vaidinti „Titanike“ (Titanic, 1997), nes po filmo „Romeo ir Džuljeta“ (Romeo + Juliet, 1996), kuriame vaidino kartu su Leonardo DiCaprio, ji daugiau nenorėjo įkūnyti romantiškų vaidmenų.

Emma Stone turėjo suvaidinti Megę, filme „Mažosios moterys“ (Little Women, 2019), bet atsisakė dėl pasiūlymo vaidinti filme „Favoritė“ (The Favourite, 2018).

Jennifer Lawrence norėjo vaidinti Sereną Van Der Woodsen seriale „Liežuvautoja“ (Gossip Girl, 2007-2012) tačiau šio vaidmens ji negavo ir buvo labai dėl to nusiminusi.

Julianne Moore buvo atleista nuo vaidmens filme „Ar galėsi kada nors man atleisti?“ (Can You Ever Forgive Me?, 2018), o tą vaidmenį gavo ir už tai pelnė Oskaro nominaciją Melissa McCarthy.

Eddie Murphy turėjo gauti Grinčo vaidmenį filme „Kaip Grinčas Kalėdas vogė“ (How the Grinch Stole Christmas, 2000), bet galų gale, vaidmuo atiteko Jim Carrey.

Britney Spears buvo viena iš aktorių, apie kurias svarstė dėl vaidmens filme „Užrašų knygelė“ (The Notebook, 2004). Ji netgi dalyvavo atrankoje kartu su Ryan Gosling.

Reese Witherspoon ir Kerry Washington dalyvavo atrankoje dėl vaidmenų filme „Jokio supratimo“ (Clueless, 1995), bet vaidmenų jos negavo.

Jessica Simpson atsisakė pagrindinio vaidmens filme „Užrašų knygelė“, dėl scenos lovoje su Gosling‘u, kurios filmo kūrėjai nenorėjo pašalinti iš filmo.

Mindy Kaling sielvartavo dėl to, kad negavo vaidmens filme „Sunokusios pamergės“ (Bridesmaids, 2011). Vaidmenį gavo Maya Rudolph.

Jennifer Hudson buvo pasiūlytas pagrindinis vaidmuo filme „Meilutė“ (Precious, 2009), bet pasiūlymo ji atsisakė, nes nenorėjo priaugti svorio.

90-aisiais, Scarlett Johansson dalyvavo atrankoje dėl vaidmens „Džiumandži“ (Jumanji, 1995), tačiau vaidmenį gavo Kirsten Dunst.

Saoirse Ronan dalyvavo atrankoje dėl Rei vaidmens „Žvaigždžių karų“ 7-ąjame epizode „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ (Star Wars: The Force Awakens, 2015).

Tiffany Haddish atsisakė vaidmens filme „Pradink“ (Get Out, 2017) , nes ji nenorėjo vaidinti siaubo filme.

Filmo „Kingsman. Slaptoji tarnyba“ (Kingsman: The Secret Service, 2014) režisierius užtruko labai ilgai, kol apsisprendė dėl John Boyega ir Taron Egerton.

Renée Zellweger būtų gavusi pagrindinį vaidmenį filme „Staiga trisdešimties“ (13 Going on 30), bet galiausiai vaidmuo atiteko Jennifer Garner.

Deloris vaidmuo filme „Netikra vienuolė“ (Sister Act, 1992) turėjo atitekti aktorei Bette Midler, bet ji pasiūlymo atsisakė, nes bijojo, jog jos gerbėjai nemėgs jos dėl šio vaidmens.

Connie Britton svajojo apie Dorotės Boid vaidmenį filme „Džeris Magvairas“ (Jerry Maguire, 1996), tačiau vaidmuo atiteko Renée Zellweger ir ji dėl to labai nusiminė.

Angela Bassett atsisakė Leticijos vaidmens filme „Monstrų puota“ (Monster’s Ball, 2001), nes ji manė, jog šis vaidmuo yra stereotipinis ir žeminantis. Halle Berry už vaidmenį laimėjo Oskarą.

Lucy Hale dalyvavo atrankoje dėl Gabrielės Montez vaidmens filme „Vidurinės mokyklos miuziklas“ (High School Musical, 2006).

Sandra Bullock buvo viena pirmųjų kandidačių vaidmeniui filme „Mergina, verta milijono“ (Million Dollar Baby, 2014), bet kai ji pradėjo vaidinti filme „Mis slaptoji agentė“ (Miss Congeniality, 2000), pasiūlymo turėjo atsisakyti.

Eric Stoltz neteko Marčio Makflajaus vaidmens filme „Atgal į ateitį“ (Back to the Future, 1985), kuomet jį jau beveik buvo įpusėję filmuoti, nes filmo kūrėjai pagalvojo, jog jis nepakankamai gerai pasirodo juokingose scenose.

Julijai Roberts filmo „Nematoma Pusė“ (The Blind Side, 2009) scenarijus pasirodė neįdomus, todėl vaidmenį gavo Sandra Bullock ir už jį laimėjo Oskarą.

Charlie Hunnam teko atsisakyti vaidmens filme „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ (Fifty Shades of Grey, 2015), nes tuo metu vaidino seriale „Anarchijos vaikai“ (Sons of Anarchy, 2008-2014).

Gwen Stefani dalyvavo atrankoje dėl vaidmens filme „Ponas ir ponia Smitai“ (Mr. & Mrs. Smith, 2005) ir beveik jame gavo žmonos vaidmenį.

O kaip jūs manote, kuriame filme aktorius, kuris jame negavo vaidmens, būtų geresnis pasirinkimas nei tas, kuris jį gavo?

Ši informacija yra portalo klaipėdosžinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į klaipėdosžinios.lt. Parašykite mums adresu info@medijos.lt

 

Naujienos iš interneto

traffix.lt